رفتن به مطلب

جلوگیری از لود اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطوری میتونم از لود این دوتا فایل تو قالب جلوگیری کنم . تابش تو کدوم فایل و پوشش از وردپرس ؟

/wp-includes/js/jquery/jquery.js

/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js

لینک به ارسال

به functions.php قالب اضافه کنید

wp_deregister_script( 'jquery' );
wp_deregister_script( 'migrate' );

فرقی نکرد لود میشه دوباره !!

لینک به ارسال

کدهای بالا قاعدتا جلوی ریجستریشون رو می گیره مگر اینکه یا از روی کش بخونید

یا یک افزونه ای چیزی اونها رو مجددا برای نیازش ریجستری کرده باشه که در اینصورت باید افزونه رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال

کدهای بالا قاعدتا جلوی ریجستریشون رو می گیره مگر اینکه یا از روی کش بخونید

یا یک افزونه ای چیزی اونها رو مجددا برای نیازش ریجستری کرده باشه که در اینصورت باید افزونه رو غیر فعال کنید

درسته از افزونه تماس7 بود. حالا چیکار کنم این دوتا لود نشن کجای افزونرو با تغییر بدم.بعد این به چه درد فرم تماس میخوره لازمه تو صفحه اصلی لود کنم.من میخوام اینو بردارم بزارم تو صفحه page مثلا لود بشه.

لینک به ارسال

بهش دست نزنید که بهتره

برای آژاکسش استفاده می کنه

این دو تا اسکریپت کاملا کمپرس شده و استانداردند و تا وقتی فراخوانی نشند بار چندانی تحمیل نمی کنند وقتی هم که فراخوانی می شند یعنی بهشون نیازه دیگه

لینک به ارسال

اگر اصرار به دستکاریشون دارید در فایلهای افزونه

wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('migrate');

را پیدا کنید و تغییرش بدید به

if(is_page()) {
wp_enqueue_script('jquery');
wp_enqueue_script('migrate');
}

ممکنه کد هر اسکریپت جدا باشه که در اینصورت دوبار شرط را تکرار می کنید

لینک به ارسال

ممنون استاد ولی همچین کدی پیدا نشد / شایدم بوده چون چندتا فایل رو گشتم نبود خسته شدم بیخیالش شدم.

ولی با این روش میشه از ریجستری این دوتا اسکریپ توسط فرم تماش 7 جلوگیری کرد

توی فایل functions.php

کد

function wpcf7_load_js() {
return apply_filters( 'wpcf7_load_js', WPCF7_LOAD_JS );
}

رو باید به

function wpcf7_load_js() {
add_filter( 'wpcf7_load_js', '__return_false' );
}

پ.ن : اگه فقط فیلد های معمولی مثل نام ، ایمیل و... وجود داره لازم نیست این فایل ها لود بشن.

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

فایل migrate که کارش همخوان کردن نسخه های جی کوئریه و فایل جی کوئری هم که کتابخانه جاوا اسکریپته

هر دو اسکریپت از بالاترین استانداردها در نوشتن برخوردارند و هیچ کدوم آسیبی به سایت از لحاظ سرعت و سئو نمی زنند

در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند

هوکی که گذاشتید هم بر مبنای تابعی که عرض شد کار می کنه و قطعا در مستندات افزونه معرفی شده که طبیعتا من چون کاری با افزونه ندارم مستنداتش رو هم نمی خونم

لینک به ارسال

سلام . از تابع wp_dequeue_script در انتهای فایل functions استفاده کنید. هر چیزی که باشه رو حذف میکنه ، تست کردمه . اصلا نباید برای اینجور موارد فایل ها رو دست کاری کنید.

و در کل جلوگیری از لود شدن فیل jquery کار اشتباهیه مگر این که مطمئن باشید سایتتون قالبش مربوط به 10 سال پیشه !

همونطور که اقای فخار گفتن باید شرط برای صفحه بزارید نه این که کلا جلوی لودش رو بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...