حمیدرضا

چطور میتونم رمز عبور رو به گوشی ارسال کنم؟

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم وقتی کاربران ثبت نام میکنن رمز عبور هم به ایمیل و هم به موبایل کاربر ارسال بشه.

کدوم تابع رو باید دستکاری کنم؟

تشکر.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

زمان ثبت نام تو wp از کاربر شماره تماس میخواد ؟ فکر کنم کلا باید سورس قسمت ثبت نام ادیت بشه فیلدی اظافه بشه به نام موبایل و در آخر بیاد بگه که هم به ایمیل بفرسته و هم به ایمیل کاربر که بعید میدونم کسی تا حالا این کارو کرده باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من میشم اولین نفر :D

فکر نمیکنم به بخش ثبت نام مربوط بشه چون وقتی ثبت نام انجام میشه خود وردپرس رمز رو ارسال میکنه درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما باید کمی در پروسه ثبت نام تغییر ایجاد کنید.

یک فیلد جدید برای دریافت شماره تماس مشتری باید بگیرید.

در پایان ثبت نام هم باید با کمک تابع پیامکی که از شرکت موردنظر میگیرد اطلاعات رو ارسال کنید.

ارسال پیامک و ایمیل خیلی با هم فرق داره.

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون.

میشه بجای یوزرنیم شماره موبایل گرفته بشه؟ و رمز به اون شماره ارسال بشه.

تابع پیامک رو دارم الان فقط مشکل اینکه نمیدونم رمز کجا تولید میشه. آیا میتونم به صورت جداگانه رمز رو از دیتابیس بخونم و برای کاربر ارسال کنم؟ لطفا بیشتر منو راهنمایی کنید.

امیدوارم این تاپیک به درد همه بخوره.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر داشتن موبایل را اجباری فرض کنید بله

البته شما اولین نفر نیستید ماکروسافت و گوگل مدتهاست اینکار رو می کنند ولی در صورت درخواست مشتری

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.

خوب فکر کنم برای این کار باید تابع ارسال پیامک رو داخل صفحه ثبت نام بزارم. چیکار کنم که فقط یک بار این تابع موقع ثبت نام اجرا بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما در بخش رجیستر بگذاری فقط موقع ثبت نام اجرا می شه البته تابع را در داخل فرم بعید می دونم بگذاری طبق چیزی که مرتضای عزیز گفتند اول باید یک اشتراک ارسال sms از یک شرکت رابط بگیری شرکت رابط بهتون کدهایی می ده که اونها رو باید در یک فایل php ذخیره کنید و نام فیلدی (name) که برای شماره موبایل در فرم ثبت نام دارید را به عنوان مقدار فیلد (value) دریافت کننده sms قرار بدید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله ممنونم.

هنوز این قضیه برام حل نشد. پسورد رو با چه تابعی باید بگیرم؟ چون وردپرس خودش پسورد رو میسازه. میخوام با این روش کسی با هویت الکی ثبت نام نکنه.

با توجه به اسپم شدن ایمیل ها و سریع بودن کار با پیامک بهترین راه هستش.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما شماره ریجستری یا تایید ثبت نام رو بفرستی و پسورد را بین کاربر و وردپرس بگذاری بهتره افزونه های زیادی هستند که کار تایید ثبت نام رو انجام می دند اگر نمی شناسید معرفی کنم ؟

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله در جریان افزونه ها هستم.

میخوام با sms کار کنم که بعدا با کاربرها در ارتباط باشم. فقط الان مشکل من پسورد ساخته شده توسط وردپرس هستش.این پسورد کجا ساخته میشه؟ بهتره برم بعد از ساخته شدن از دیتابیس بخونم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پسورد ایجاد و بصورت هش در دیتابیس ذخیره میشه.

یعنی دیگه بصورت یک عبارت معمولی نیست.

پس باید خودتون یک پسورد ایجاد و بعد به دیتابیس تزریق کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همانطورپکه دوستان عزیز مطرح کردند، باید فیلد جدیدی به فرم ثبت نام اضافه کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری