• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
payamrad

سوال در مورد آمار سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

از افزونه آماره استفاده میکنم، در قسمت برگه های بازدید شده بیشترین آمار مربوط به بازدید از wp-login.php و فایلهای css و ... است.

میخواستم بدونم آیا مشکلی در سایت وجود داره ؟ لطفا اسکرین شات ضمیمه را ملاحظه بفرمایید.

post-7415-0-37867900-1412081018_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط محسن کسایی
      سلام، من به دلیلی از افزونه آماره برای مشاهده کلمات جستجو شده به زبان فارسی استفاده می کنم، اما متاسفانه بعد از به روز رسانی این افزونه تنها کلمات جستجو شده با حروف لاتین را نمایش می دهند و دیگر از کلمات جستجو شده به زبان فارسی خبری نیست. دوستانی که از این افزونه استفاده می کنند نیز با این مشکل مواجه هستند؟ اگر نه، راه حل چیست؟ 

با تشکر - محسن
    • توسط m0h3n
      دوستان
      ما یه اشتباه کردیم خواستیم یه افزونه دیگه ارتقا بدیم این افزونه آماره هم تیک خورد رفت برای بروزرسانی
      که وسطش گیر کرد حالا کلا سایت بالا نمیاد
      رفتم توی هاست افزونه هم پاک کردم بازم سایت بالا نمیاد
      چیکار کنم
    • توسط civilz
      سلام
      افزونه آماره از تو منو وردپرس حذف شده ولی تو پلاگین ها هست و حتی کار میکنه ولی صفحه افزونه و تنظیماتش نمیاد
      حتی url پنل تنظیماتش رو از سایت دیگم گرفتم تو سایت خودم زدم ، من رو از سایت خارج کرد و گفت شما به این صفحه دسترسی ندارید!!!
      جناب صوفی گفتند مشکل رو اینجا مطرح کنم.
    • توسط naruto
      با سلام
      این اولین پست من توی انجمنه . راجع به افزونه آماره مقداری کمک لازم داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.
      من میخوام کد های افزونه wp statistics طوری تغییر بدم که تعداد افراد آنلاین و تعداد بازدید امروز و تعداد بازدید کننده امروز و تعداد بازدید دیروز و تعداد بازدید کننده دیروز و تعداد ورودی موتور جستجو و تعداد بازدید ماه و هفته و سال و کل رو هفت برابر نشان بده.
      باید چه قسمت هایی از کد افزونه رو تغییر بدم.
      لطفا در صورت امکان کمکم کنید.
      باتشکر
    • توسط mak77
      با سلام
      افزونه اماره من آمار غلط نشون میده از اونجایی که بازدید کننده ها بیشتر از بازدید هاست.
      www.psdkade.ir