رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

به نظر شما بهینه سازی سایت توسط کارشناس سئو تاثیری روی بازدید و ترافیک سایت داره و باعث میشه ارجاعی گوگل بیشتر بشه یا صفحه اول گوگل بیاد سایت

اگر کارشناس خوب سئو می شناسید معرفی کنید

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

خب اینم سوال داشت؟ :|

خب معلومه که تأثیر داره! فقط مراقب باشید که کلاهبردارای سئو خیلی زیاد تر از جاهای دیگه هستن.

آخه روش دقیقی برای اندازه گیری سئو نیست و همین امر باعث شده که سوءاستفاده های زیادی بشه.

اگه مایل بودید درخدمت هستم.

لینک به ارسال

خب اینم سوال داشت؟ :|

خب معلومه که تأثیر داره! فقط مراقب باشید که کلاهبردارای سئو خیلی زیاد تر از جاهای دیگه هستن.

آخه روش دقیقی برای اندازه گیری سئو نیست و همین امر باعث شده که سوءاستفاده های زیادی بشه.

اگه مایل بودید درخدمت هستم.

شما کارشناس سئویید؟؟

اگه هستید میتونم چند تا سوال ازتون داشته باشم؟

لینک به ارسال
شما کارشناس سئویید؟؟ اگه هستید میتونم چند تا سوال ازتون داشته باشم؟

درمورد تاپیک ایشون بله اطلاعات کافی رو دارم ، اگه سوالی دارید توی تاپیک جدا مطرح کنید.

لینک به ارسال

به نظر من اگه خودتون جای پولی که میخواین به سئو کار بدین چندتا نویسنده برا وبتون بگیرین و تولید محتوای اختصاصی بکنن تاثیرش خیلی بیشتره

در نظر داشته باشین این کار بعد از معرفی سایت به موتور های جستجو و برخی تنظیمات خاص که زیاد هم سخت نیست هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...