رفتن به مطلب

نحوه نمایش پست هایی که دارای دسته بندی مشابه هستند

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

در کاستوم تایپ post تاکسونومی جدیدی ایجاد کردم با عنوان series که شامل 3 دسته دوره آموزش طراحی وب , دوره آموزش برنامه نویسی و دوره آموزش وردپرس هست حالا به کوئری نیاز دارم تا در فایل single.php قرار بدهم تا سایر پست هایی که دارای یکی از دستهای فوق در تاکسونومی series هستند بصورت لیست وار نمایش داده بشن بطور کلی فرض کنید یکی از دوره آموزشی بالا در سایت برگزار میشه حالا می خواهیم هر قسمت از این دوره که منتشر میشه که یکی از دسته های دوره های بالا براش در نظر گرفته شده زیر قسمت جدید لیست سایر قسمت ها هم نمایش داده بشه یعنی اگر برای مطلب جدید دست دوره آموزشی طراحی وب انتخاب شد سایر مطالب که این دسته هم براش در نظر گرفته شده نمایش داده بشه

من کد زیر رو ایجاد کردم ولی در قسمت شرطش نمی دونم چه تابعی باید قرار بدم که اگر کوئری بهتری در نظر دارید لطفا راهنمایی نمایید...

در ضمن می خوام تعداد پست های مشابه که قرار نمایش داده بشه رو بصورت عددی نمایش بدم

<?php
$seris = wp_get_post_terms( get_the_ID(), 'series' );
if(count($seris) != 0){
//?????????????????????????????
}?>

لینک به ارسال

یه سری از قسمت ها متوجه نمیشم مثل اینکه میگی می خواهی عددی نمایش بدی !

اگر منظورت اینه که میخواهی تعداد پست های توی اون دسته بندی نشون بدی خوب از کد زیر استفاده کن :

<?php
$terms = get_the_term_list( $post->ID, 'options', '', ', ', '</p>' )
$term_array = explode(',',$terms);
$count = sizeof($term_array);
echo $terms;
if ($count) echo ">>Options: ($count)";
?>

مشکلات توی این لینک : https://wordpress.org/support/topic/get_the_term_list-output-number-of-terms-associated-with-current-post

اگر منظورت چیزی دیگه است بهتر بازگو کن تشریح بده چی می خواهی نه چی کار کردی :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...