رفتن به مطلب

نمایش آخرین مطالب دسته‌ی در حال مطالعه

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور می‌تونم آخرین و یا پربازدیدترین مطالب مربوط به دسته‌ای که کاربران الان در حال مطالعه مطلب آن هست نمایش بدهم.

فرض کنید کاربر در حال مطالعه مقاله‌ای با موضوع سیاسی است. چطور می‌تونم در سایدبار، آخرین مطالب دسته‌بندی «سیاسی» را نمایش دهم. طوری که اگر کاربر مطلبی را که مثلاً در دسته اقتصادی است انتخاب کرد، آخرین مطالب دسته اقتصادی به او نمایش داده شود.

متشکرم.

لینک به ارسال

فکر کنم کارت رو راه بندازه :

https://wordpress.org/plugins/wp-recent-posts-from-category/screenshots/

البته این کد هم هست ولی خوب باید کمی تغییرات توش اعمال بشه :

<?php
//display 10 posts for category id 47
$args=array(
'cat' => 47,
'post_type' => 'post',
'post_status' => 'publish',
'posts_per_page' => 10,
'caller_get_posts'=> 1
);
$my_query = null;
$my_query = new WP_Query($args);
if( $my_query->have_posts() ) {
echo 'List of Posts';
while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post(); ?>
<p><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></p>
<?php
endwhile;
}
wp_reset_query(); // Restore global post data stomped by the_post().
?>

لینک به ارسال

البته کدی که فرستادید، مطالب یک دسته خاص، با کد ثابت را نمایش می‌دهد.

من چطور می‌تونم کد دسته جاری را دریافت کنم و به صورت داینامیک در این کدی که دادید قرار بدهم؟

لینک به ارسال

میتونی یک متغیر تعریف کنی که برای مقدارش آیدی دسته جاری رو فراخوانی کنی بعد به جای

'cat' => 47,

عدد چهل و هفت متغیری که تعریف کردی رو بزاری.

لینک به ارسال

فکر کنم به جای 47 این قرار بدی همین بشه که شما می خواهی - $cat

اگر نشد این دو قسمت میتونه کمک خوبی براتون باشه http://stackoverflow.com/questions/8829632/get-current-category-id-of-the-active-page

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/the_category_ID

لینک به ارسال

با سلام

پیشنهاد من استفاده از افزونه فوق العاده کاربردی Widget Logic به صورت ترکیبی با افزونه Category Posts !!!

اگه قالبتون ابزارک نمایش مطالب یک دسته خاص رو داره به افزونه دومی نیازی ندارید !

کافیه افزونه Widget Logic رو نصب کنید بعد از دستور زیر برای نمایش ابزارک تنها توی دسته خاصی استفاده کنید :

is_category(array(5))

به جای 5 آی دی دسته مورد نظر که می خواید ابزارک تنها توی اون دسته نمایش داده بشه رو وارد کنید

آموزش زیر یک نمونه از کاربردهای افزونه widget logic محسوب میشه که می تونه نحوه کار با افزونه رو به صورت تصویری بهتون آموزش بده :

نمایش ابزارک ها تنها به کاربران وارد شده در وردپرس

اگه سوالی هم دارید در خدمتتون هستم ...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...