1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

فکر میکنید برای این فرم چجوری دکمه ی پیش نمایش بذارم؟

<script>
function naslnocmbutton()
{
YourMessage = document.getElementById('YourMessage');
if (YourMessage.value == "")
{
alert('تمامی فیلد ها باید پر شوند');
}
else{
document.getElementById('naslnocmtextarea').value = '<!-- شروع کد خوش آمد گویی -->\n<!-- Get more Scripts From: http://WwW.naslno.CoM -->\n<body onload="window.alert(\''+YourMessage.value+'\');">\n<a href=\"http://naslno.com" target="_blank" onmouseover="this.innerHTML=\'سایت نسل نو\'" onmouseout="this.innerHTML=\'دریافت کد خوش آمدگویی\'">دریافت کد خوش آمدگویی</a>\n<!-- Get more Scripts From: http://WwW.naslno.CoM -->\n<!-- پایان کد خوش آمد گویی -->';
document.getElementById('naslnocmtextarea').style.display = 'block';
}
}
</script>
<input type="text" id="YourMessage">
<input type="button" value="کد رو بساز" onclick="naslnocmbutton()">
<textarea style=" width:400px; height:250px; display:none; direction:ltr;" id="naslnocmtextarea" onclick="this.select()"></textarea>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط webdeveloper98
      سلام
      خسته نباشید
      من در حال طراحی قالب برای خودم هستم 
      یک مشکلی دارم !
      می خواستم نوشته های هر دسته بندی که می خوام رو در صفحه اصلی به صورت Grid نمایش بدم !
      هر جور انجام دادم نشد!
      به این شکل هستش
      زیر هم میاره 
      من تو حالت انتخابی براتون screen گرفتم تا متوجه بشین

دوستان اگر راه حلی می دونین بهم بگید !
      کد من اینه :
      <?php get_header(); if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <div class="post-grid container"> <article> <h2><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title() ?></a></h2> <?php the_content() ?> </article> </div> <?php endwhile; else : echo ' هیچ نوشته ای وجود ندارد'; endif; get_footer(); ?> برای Css هم :
      transform: translate(-50%, -50%) scale(1.2); } .post-grid article .title { color: #6362fb; font-size: 18px; margin: .75rem 0 .25rem 0; } .post-grid article .date { color: #8c9199; font-size: 16px; margin: 0 0 .25rem 0; } .post-grid article p { color: #59596b; } .post-grid article a:hover .image div { -webkit-filter: grayscale(0.3); filter: grayscale(0.3); opacity: .3; } .post-grid article a:hover .image span { -webkit-transform: translate(-50%, -50%); transform: translate(-50%, -50%); opacity: 1; } css مشکلی نداره و دقیق هم هست اما مشکل داخل php هست 
      لطفا راهنماییم کنید

• توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      سایت با ورژن php 5.6 داره کار میکنه و حالا که افزونه ها جدیدا ورژن بالاتری میخوان باید ورژن php ببرم بالا!
      آیا با این کار اتفاقی برای سایتم نمیفته!؟ خراب نمیشه احیانا!؟
      دوستانی که تجربه شو دارن لطفا راهنمایی کنن با تشکر
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.من یک برنامه نویس php هستم ولی هنوز یک موضوع بدیهی در php رو بلد نیستم.ببینید من وقتی یه سایت میسازم ، یک صفحه میسازم برای مشاهده مطلب.مثلا article.php .بعد یک مقدار get هم باهاش میفرستم که آی دی اون مطلب رو داشته باشه و بعدش که صفحه article.php مطلب رو شناخت ، اون مطلب رو بیاره بالا.ولی همینطور که میدونید این کار اصلا برای سئو خوب نیست.من واقعا بلد نیستم که چطور یه همچین لینکی بسازم:
      example.ir/example-url
      چطور باید همچین لینکی برای یه پست بسازم؟من تا قبل اینجوری مینوشتم:
      example.ir/article.php?id=11
      ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    • توسط erfan98_
      سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی

کسی میدونه سایت من چرا اینطوری شده؟ داشتم فونتو تغییر میدادم اینطوری شد.

https://www.icinemaa.com

لطفا کمک عزیزان... متشکرم
    • توسط shima26
      سلام
      یک جدول در دیتابیس mysql دارم به این شکل :
      staff_id id 10 1 1001 2 12 3 1201 4 1002 5 1202 6 120101 7 120201 8 13 9 آرایه php خروجی مد نظر بعد از استفاده از pdo باید به این شکل در بیاد :

کد:   -10 --1001 --1002 -12 --1201 --- 120101 --1202 --- 120201 -13 در واقع با استفاده از شماره ها گروه بندی بشه و زیر گروه تا انتها
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن