رفتن به مطلب

اخبار زنده سایت ها چطور کار میکنه؟

پست های پیشنهاد شده

اخبار زنده سایت ها چطور کار میکنه کسی میتونه توضیح بده؟

دقیت کنید برای ورد پرس نمیگم کلا میگم

مثلا خبرپو رو ببینید چطور خبر ها پشت سر هم میاد و مثلا جلوش میزنه 1 دقیقه پیش و 2دقیقه یش و یک ساعت پیش و این چیزا؟

میشه یه توضیح و یه مثال بزنید؟

ویرایش شده توسط MZZZZZ
لینک به ارسال

اینا هر 5 ثانیه یا هر 10 ثانیه، خبرها رو از منبع (مثلاً یه فایل php) چک میکنن که خبر تازه ای اومده یا نه، اگه اومده، اون خبر رو میگرن و با jquery نمایش میدن، فکر کنم یه مبحثی چند وقت پیش در همین بار توی همین انجمن مطرح شد، تحت عنوان انتخاب ul در jQuery. اگه سرچ کنید فکر کنم پیدا بشه.

لینک به ارسال

به ajax درخواست به یک صفحه ارجاع میشه در اون صفحه هم نتایج از دیتابیس خونده میشه و پاسخ داده میشه .

مرحله قبل از این هم یک کراولر ساده هست که با جستجو در فید سایتهای ثبت شده اطلاعات بروز رو توی دیتابیس ذخیره میکنه .

لینک به ارسال

خب من قبل از اینکه توضیحات گسترده بدم چند سوال دارم از شما .

1. با ای جکس کار کردید؟ AJAX ؟

2. احیانا با AJAX در جی کوئری آشنایی دارید ؟

3. rss سایتها رو درک میکنید و با ساختا xml آن آشنا هستید ؟

4. با دیتابیس کار کردید ؟ و آیا با پی اچ پی آشنایی دارید و میتونید یک اسکریپت ساده بنویسید؟

در صورتیکه جواب اینها درست باشه ، میتونید یه همچین اسکریپتی بنویسید منم کمکتون میکنم به شرطی که بصورت رایگان و اپن سورس ارائه اش بدید .

لینک به ارسال

خب من قبل از اینکه توضیحات گسترده بدم چند سوال دارم از شما .

1. با ای جکس کار کردید؟ AJAX ؟

2. احیانا با AJAX در جی کوئری آشنایی دارید ؟

3. rss سایتها رو درک میکنید و با ساختا xml آن آشنا هستید ؟

4. با دیتابیس کار کردید ؟ و آیا با پی اچ پی آشنایی دارید و میتونید یک اسکریپت ساده بنویسید؟

در صورتیکه جواب اینها درست باشه ، میتونید یه همچین اسکریپتی بنویسید منم کمکتون میکنم به شرطی که بصورت رایگان و اپن سورس ارائه اش بدید .

متشکر با AJAX , jQuery آشنایی دارم

طرفدار پر و پاقرض opensource هم هستم به شدت ولی ببخشید جواب منفی هست

توی اینترنت میگردم یاد میگیرم

متشکرم خدانگهدار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...