رفتن به مطلب

پیغام خطای nplurals = 1... حین ترجمه یک پوسته

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

بنده وقتی می خواستم فایل ترجمه یک پوسته و فارسی کنم چون فایل دیفالت نداشت مجبور شدم فایل ترجمه آلمانی اون رو بردارم و ویرایش کنم.

الان هم زمانی که ترجمه عبارتی رو انجام می دم. و می خوام اون رو ذخیره کنم پیغام خطای زیر رو دریافت می کنم.

nplurals = 1...

ممنون میشم راهنمایی نمایید.

نرم افزار بنده poedit هست.

اطلاعات تکمیلی :

الان که برسی کردم دیدم داخل پوشه ربان من فایلی با پسوند .pot بوده که با پاورپوینت ارور می داده اما وقتی اون رو با نرم افزار poedit باز کردم دیدم همون انگلیسی هست !

حالا باید چیکار کنم؟

می تونم ترجمه های انجام شده در فایل زبان آلمانی رو منتقل کنم به فایل انگلیسی زبان؟

با این کار ارور مربوطه رفع میشه؟

با احترام

ویرایش شده توسط koroush
لینک به ارسال

سلام.

آخرین نسخه poedit رو اول نصب کنید بعد فایلی که ایجاد کردید رو (مهم نیست از چه فایلی استفاده کردید) باز کنید از گزینه های بالا به catalog > properties برید، در تب اول پلورال فورم رو روی دیفالت رول بزارید و language رو روی persian iran و فایل رو با نام fa_IR ذخیره کنید ( از منوی فایل save as انجام بدید ).

این مشکل با این کار به احتمال 99 درصد بر طرف میشه ( اگر poedit آخرین نسخه رو داشته باشید.) :)

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...