رفتن به مطلب

شروع برنامه نویسی اندروید

پست های پیشنهاد شده

یادم میاد چندین سال پیش وقتی از سخت افزار سیستم اطلاعی نداشتم از خیلیها سوال کردم ولی هیچکی جوابی نداد.بعد اینکه سیستم خریدم یکی گفت چرا هارد 40 گرفتی. یکی اومد گفت چرا رم 256 گرفتی. خلاصه همه رفتن رو اعصاب ما.

خدا اون بالا شاهده که من به چه افرادی همین خرید کامپیوتر رو با نهایت دلسوزی راهنمایی کردم تاهم چیز خوبی بخره که با هم مچ باشه و در هزینش صرفه جویی بشه. به اونایی که همین کار سایت و اسکریپت رو یاد دادم 90 درصدشون حتی وبلاگ هم نداشتن.به همشونم اینترنتی از طریق چت یاد دادم. یادمه به یه خانومی از ثبت دامنه تا گرفتن هاست و نصب اسکریپت و دیتابیس و ... حدود یک هفته آموزش دادم.تا آموزشش تموم شد موهام به ریزش افتاد.الان برای خودش طراح وب شده.و حتی اسکریپت هم نوشته

با چند نفر رو انداختم گفتم اقا شما که کار برقکاری آپارتمان رو میگیری من یه بار با شما بیام تا دستم راه بیوفته. همه مارو پیچوندن. خلاصه از کار نترسیدم و الان برقکار حرفه ای شدم. و اونقدر خودمو قبول دارم که الانم میگم از همونا که چند سال زودتر از من کار میکردن و واسه من پنت هوس اسپلش میکردن کارم بهتره.

اینم بگم حالا که من توی این راه افتادم اگه بشه از تمام وقتم میزنم و برنامه نویسی اندروید رو یاد میگیرم. تا حالا به یاد ندارم که به یه چیزی سریش بشم و بهش نرسم.

اگه اون وقت یکی از من راهنمایی خواست سعی میکنم دلسوزانه کمکش کنم.

ما ندیده نیستیم میدونیم که یه برنامه نویس وقتی یه افزونه یا اسکریپت و تمومش میکنه چقدر زحمت میکشه و وقت پاش میذاره

نخوردیم گل گندم ولی دیدیم دست مردم

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

شما همین ++c رو انتخاب کن

اول برنامه نویسی با c++ رو یاد بگیر مثلا یه IDE براش دانلود کن مثلا eclips بعد که به برنامه نویسی با ++c راه افتادی حالا برو سر اندروید

چون برای برنامه نویسی اندروید باید SDK هاشو نصب کنی مثل NDK و ... بعدش استفاده از توابع و کامپایلش کمی متفاوته

جزوه های اموزش ++c زیادی رو نت هستن از اونها شروع کنید بعد برید سراغ منابعی که اموزش برنامه نویسی اندروید به ++c یا با استفاده از eclips میدن

لینک به ارسال

پس یادگیری اوا ر فعلا بی خیال میشم.

این نرم افزاردرسته ؟ Eclipse IDE for c++ Developers

برنامه نویسی ++C پیش نیازی هم داره؟

ویرایش شده توسط مرداویج
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...