رفتن به مطلب

مشکل با نسبت اندازه تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من وقتی از یه پوسته که در قسمت هایی از اون تصویر شاخص نمایش داده میشه استفاده میکنم نسبت اندازه تصاویر حفظ میشه در صورتی که باید مثلا 150*150 باشه 150*180 نمایش داده میشه در ضمنا فقط روی یک وبسایت به این شکل هست روی لوکال و روی یک وبسایت دیگه امتحان کردم به این شکل نیست تصویر پیوست رو هم ببینید.

با تشکر

post-5064-0-40155000-1412424551_thumb.pn

ویرایش شده توسط amir sepahvand
لینک به ارسال

اینکه همین قالب روی سرویس های دیگه درست کار کنه عجیبه اگر اینطوره که من پاسختون رو نمی دونم و الا فایل functions.php را باز کنید

و کدهایی شبیه

add_image_size( 'small', 150, 150, true );

رو بیابید

اگر در انتهاش false است به true تبدیل کنید و اگر 150 دوم را ندارد 150 دوم را هم مطابق کد بالا وارد کنید

لینک به ارسال

با تشکر از پاسختون متاسفانه سایز تصاویر شاخص به صورت زیره و مشکلی نداره

// Thumbnail sizes
add_image_size( 'thumb-small', 160, 160, true );
add_image_size( 'thumb-medium', 520, 245, true );
add_image_size( 'thumb-large', 720, 340, true );

و الان باید بگم که هنگ کردم آخه چرا فقط این سایت مشکل داره و بقیه جاهایی که امتحان کردم مشکلی نداشت

لینک به ارسال

ممکنه دسترسی پوشه uploads یا زیر پوشه ای که تصاویر توشند درست نباشه دسترسیش را 755 بگذارید

لینک به ارسال

با توجه به اینکه می فرمایید فقط روی یک سایت این مشکل رو با همین قالب دارید بجز دسترسی ها ممکنه افزونه ای هم تداخل ایجاد کرده باشه

در نهایت می تونید با css کاری که می خواهید را مدیریت کنید به این ترتیب که اگر فرض کنیم تصویر شاخص در کادری با کلاس thumb منتشر می شه این خواص را به فایل style.css اضافه کنید

.thumb {
overflow:hidden;
max-height:150px;
max-width:150px;
}

لینک به ارسال

فکر نمی کنم مشکل از افزونه ها باشه چون همه رو غیر فعال کردم باز مشکل پا بر جا بود و کد css هم فایده نداشت البته در قالب فعلی تصویر شاخص رو به صورتی که در فایل functions.php کد زیر قرار دارد:

<?php add_theme_support( 'post-thumbnails' );
set_post_thumbnail_size( 100, 100, true ); ?>

و برای نمایش در قالب از کد:

<?php the_post_thumbnail(); ?>

استفاده کردم کاملا به صورت صحیح و ابعاد 100*100 نمایش داده شد.

و قالبی که مشکل دارم باهاش قالب hueman هست.

اما چرا فقط این یک سایت مشکل داره و در بقیه مشکلی دیده نمیشه؟

ویرایش شده توسط amir sepahvand
لینک به ارسال
اینکه همین قالب روی سرویس های دیگه درست کار کنه عجیبه اگر اینطوره که من پاسختون رو نمی دونم
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...