رفتن به مطلب

دسته بندی مطالب ازطریق پنل کاربری

پست های پیشنهاد شده

باسلام

امروزداشتم توی منو های خودم میگشتم که به موضوع جالبی برخوردم اونم دسته بندی مطالب سایت ازطریق پنل مدیریت بود یعنی بخشی برای نقدوبررسی بود که استایل جداگانه برای خودش برچسب و... داشت عکسش رو گذاشتم :

fdekfozkcw53c6pch8wq.png

همینطوری که میتونید مشاهده بخش فروشگاه ،نقدوبررسی،تریلر و... داره وبهش اضافه شده جالبیش اینجاست هر کدوم استایل نمایش جداگانه هم دارند منم میخواستم همچین چیزی رو طراحی کنم میخواستم بدونم چطوری میتونم؟مثلا من توی سایتم استایلی به شکل زیر برای نمایش مشخصات سریال گذاشتم:

og8npyfgkct0kbu01r70.png

میخوام مثل اینکه گداشته تریلرها مثلا منم بذارم قسمت سریال واین استایل به مطالب اون بخش مربوط باشه و فقط مطالبی که دراین بخش ثبت می شوند را به اینصورت نمایش بده واخبارهایی که میذارم را با ساختار ساده خود وردپرس نمایش بده چطور میتونم همچین طرحی رو پیاده کنم؟یک مسئله دیگه هم اونم اینه که توی بخش اصلی سایت صفحه اصلی هم با استایل ها از قبل مشخص شده نمایش میده مطالب رو.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...