رفتن به مطلب

استفاده از شرط در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

در فایل سایدبار قالب یک دیو با آی دی test دارم حالا می خوام زمانی که کاربر در صفحه product.php یا single.php یا code.php بود این دیو در ساید بار نمایش داده بشه ولی در سایر صفحات نمایش داده نشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکـــــــر....

لینک به ارسال

درصفحاتی که معرفی کردید قسمت کد سایدر بار رو بردارید.وردپرس یکی ازمزیت هاش هست این مسئله که صفحاتش از هم جداست.

لینک به ارسال

درصفحاتی که معرفی کردید قسمت کد سایدر بار رو بردارید.وردپرس یکی ازمزیت هاش هست این مسئله که صفحاتش از هم جداست.

B) !!! دوست عزیز نمی خوام کل سایدبار رو حذف کنم عزیز فقط می خوام در صفحاتی که گفتم یکی از محتویات سایدبار که همون دیوی که بهش اشاره کردم نمایش داده نشه

ویرایش شده توسط poolmaster
لینک به ارسال

خب div که میخواید رو بردارید که نمایش داده نشه

عزیز این دیو باید باشه چرا؟چون در بعضی از صفحات باید نمایش داده بشه...

لینک به ارسال

یه کپی از فایل سایدبار بگیرید و اسم فایل رو مثلا test.php بزارید و در جاهایی که می خواید فراخوانی کنید و اون div رو از فایل سایدبار پاک کنید.

لینک به ارسال

عزیز این دیو باید باشه چرا؟چون در بعضی از صفحات باید نمایش داده بشه...

خب دوست عزیز شما میگید میخوام دایو شماره 1 در صفحه های 1و2و3و4 نمایش داده نشه خب اونو از توی صفحه های 1و2و3و4 برمیداری توی صفحه های 5و6 نمایش داده میشه دیگه توی همه صفحه ها که حذف نمیشه

لینک به ارسال

یه کپی از فایل سایدبار بگیرید و اسم فایل رو مثلا test.php بزارید و در جاهایی که می خواید فراخوانی کنید و اون div رو از فایل سایدبار پاک کنید.

درسته این کارو میشه کرد اما دنبال روش اصولی تری هستم که با دستورات شزطی اینکارو انجام ....

لینک به ارسال

اصولی‎ترین راه به نظر من ایجاد یه ویجت جدا برای خودتونه که وقتی توی صفحه‌ی موردنظرتون بود خروجی بده. یا از ویجت شرطی استفاده کنید، به این صورت که کد PHP رو در ویجت متن سفارشی مجاز کنید و بعد مثاً:

<?php
if ( is_page( ... ) ) {
// true
} else {
// false
?>

ولی به نظرم بهترین راه ایجاد یه ویجت برای خودتونه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...