محمدرضا صالح

پشتیبانی برای پوسته فارسی شده باضافه چند هدیه ناقابل

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه برادران و تبریک عید قربان.

حقیقتش پوسته Legenda آخرین نسخه v2.4 رو یکی از دوستان 90 درصد ترجمه کرده و راست چین.

در jquery و java سایت به مشکل خورد که بنده خدا وارد نبود بخاطر همین یه برادر همت کنه تا پشتیبانی این قالب رو به عهده بگیره و اگه ورژن جدیدش اومد اونو آپ دیت کنه که من ورژن جدیدش هر وقت بیاد به اون برادر میدم و همین طور بطور کامل با برنامه نویسی وب و غیره مسلط باشه تا به مشکل بر نخوریم.و اما...

اما بنده هم هر قالب و یا addon که اون بنده خدا بخواد براش بصورت فول آپدیت تقدیمش میکنم و باضای هر قاب یا افزونه هم باید 100 صلوات بفرسته با وعجل فرجهم والعن اعدائهم اگه سختش بود کمتر هم راه میام.:)

بعدش اینکه خدایی این برادر که داره زحمت این کار رو میکشه فروفایلش مردونه باشه ینی بی رودر بایسی از یه سری چیزا خوشم نمیاد مثل بعضیا که ادم خودش حیا میکنه به پروفایل اون بنده خدا سر بزنه.

در پایان التماس دعا...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

بحث در مورد موارد تجاری در انجمن ممنوع می باشد قوانین را مطالعه نمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required