رفتن به مطلب

ارور هنگام ارسال متن بیش از یک سطر

پست های پیشنهاد شده

باسلام

چند روزه روی لوکال وردپرس نصب کردم برای شخصی سازی وتنظیم قالب امروز به مشکلی عحیب برخوردم افزونه وردپرس فارسی نصب بود روی وردپرستا بحال خیلی متن نوشتم ولی امروز هرپستی که بالاتر از یک سطر بود میخواستم بنویسم ارور page not found میداد هرکاری هم کردم مشکل حل نشد همه مسائل رو تست کردم قالب،وردپرس،تعویض پلاگین و.... ولی مشکل حل نشد اما قتی غیرفعال کردم افزونه وردپرس پارسی رو این مشکل حل شد به نظرتون برای چی این اتفاق افتاده برای خودم هم خیلی عجیب بود که یک دفعه این مشکل به وجود اومد.

لینک به ارسال

باسلام

چند روزه روی لوکال وردپرس نصب کردم برای شخصی سازی وتنظیم قالب امروز به مشکلی عحیب برخوردم افزونه وردپرس فارسی نصب بود روی وردپرستا بحال خیلی متن نوشتم ولی امروز هرپستی که بالاتر از یک سطر بود میخواستم بنویسم ارور page not found میداد هرکاری هم کردم مشکل حل نشد همه مسائل رو تست کردم قالب،وردپرس،تعویض پلاگین و.... ولی مشکل حل نشد اما قتی غیرفعال کردم افزونه وردپرس پارسی رو این مشکل حل شد به نظرتون برای چی این اتفاق افتاده برای خودم هم خیلی عجیب بود که یک دفعه این مشکل به وجود اومد.

سلام

از چه برنامه ای برای سرور مجازی استفاده کردید؟ برنامه های دیگه تست کنید.

لینک به ارسال

سلام

از چه برنامه ای برای سرور مجازی استفاده کردید؟ برنامه های دیگه تست کنید.

Wamp Server

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...