رفتن به مطلب

مشکل با سایت مپ و تصویر شاخص و ...

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید من چندین مشکل داشتم که هر جا پرسیدم کسی پاسخگو نبود، ممنون می شم اگر فردی که اطلاع داره ....

اولین سوال: چطور میشه یک عکس رو به عنوان تصویر شاخص قرار داد و در 5 سایز مختلف استفاده کرد، در واقع حجم فایل ها هم به میزان مورد نظر پایین بیاد! مثلا عکس رو 2000px x 2000px آپلود کرد و در چند سایز استفاده کرد؟

دومین سوال: سایت مپ، سایت های من ساده درست میشه در صورتی که تمایل دارم ماه بندی بشه که حجم بیشتری رو به گوگل ارائه بدم و مشکلی پیش نیاد، همانند downloadha.com/sitemap.xml

سومین سوال: چطور میشه پربازدید ترین مطالب رو رندوم لود کرد، مثل niksalehi.com چندین باکس قرار داد و پربازدید های کل سایت رو نشون داد.

چهارمین سوال: بهترین افزونه برای تماس با ما که آجاکس باشه و تنظیمات حرفه، مثل پیوست فایل و ... داشته باشه چیه؟

پنجمین سوال: بهتزین افزونه برای گالری عکس چیه؟!

ششمین سوال: من در چند سایتم، وقتی وردپرس رو آپدیت کردم، بعد از 1-2 ماه از کار کردن دیگه خط ادامه مطلب نمیاد و یا کار نمیکنه. مشکل کجاست؟

هفتمین سوال: کسی هست که تو کار برنامه نویسی افزونه باشه؟ ممنون می شم معرفیش کنید.

هشتمین سوال: آیا میشه برای یک موضوع صفحه single به یک شکل و برای موضوعات دیگر به شکل دیگر بارگزاری شود، یا واضح تر یک سایت فروشگاهی هست می خواهیم اخبار بزاریم و قرار دادن محصولات رو به طور دیگر قرار بدیم، چطور میشه؟

مرسی

راستی در رابطه با سوال چهارم، افزونه ای هم هست که به محض ارسال ایمیل، پیامکی ارسال کرد؟

مرسی

اینجام کسی پاسخگو نیست؟

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

سلام بهتره سوال هاتو جدا جدا بپرسی تا بهتر جواب بگیری ممکنه بعضی از پاسخ ها خودش شاخه به شاخه بشه دلیلشم همینه که تا الان جواب نگرفتی و کمتر توجه شده به این تاپیک

ویرایش شده توسط pdf-book.net
لینک به ارسال

حداقل تک تک میپرسیدید!

با طرح اینهمه سوال مشخصه که چرا تابحال جواب نگرفتید ;)

اولین سوال: چطور میشه یک عکس رو به عنوان تصویر شاخص قرار داد و در 5 سایز مختلف استفاده کرد، در واقع حجم فایل ها هم به میزان مورد نظر پایین بیاد! مثلا عکس رو 2000px x 2000px آپلود کرد و در چند سایز استفاده کرد؟

باید از تابع the_post_thumbnail و توابع مرتبط اون استفاده کنید.

به codex وردپرس مراجعه کنید توضیحات کاملی داره.

دومین سوال: سایت مپ، سایت های من ساده درست میشه در صورتی که تمایل دارم ماه بندی بشه که حجم بیشتری رو به گوگل ارائه بدم و مشکلی پیش نیاد، همانند downloadha.com/sitemap.xml

بستگی به افزونه شما داره که چه حد امکانات برای ایجاد سایت مپ میده.

بهتره افزونه های ذیگه رو هم بررسی کنید.

سومین سوال: چطور میشه پربازدید ترین مطالب رو رندوم لود کرد، مثل niksalehi.com چندین باکس قرار داد و پربازدید های کل سایت رو نشون داد.

قبلا آموزش ایجاد پربیننده ترین مطلب بدون افزونه در سایت قرار داده شده.

طبق همون ایجاد کنید و فقط خاصیت random رو به کوئری اضافه کنید.

چهارمین سوال: بهترین افزونه برای تماس با ما که آجاکس باشه و تنظیمات حرفه، مثل پیوست فایل و ... داشته باشه چیه؟

contact form 7

پنجمین سوال: بهتزین افزونه برای گالری عکس چیه؟!

nextgen-gallery

ششمین سوال: من در چند سایتم، وقتی وردپرس رو آپدیت کردم، بعد از 1-2 ماه از کار کردن دیگه خط ادامه مطلب نمیاد و یا کار نمیکنه. مشکل کجاست؟

قبلا در اینمورد بحث شده.. در برخی سایت ها بعد از بروزرسانی این مشکل پیش اومده.

هنوز هم جواب قطعی برای این مشکل داده نشده.

هفتمین سوال: کسی هست که تو کار برنامه نویسی افزونه باشه؟ ممنون می شم معرفیش کنید.

معرفی اشخاص و ارگان ها تبلیغ محصوب میشه و امکان اینکار نیست.

امام برای درخواست به بخش خرید باید مراجعه کنید تا دوستان با شما تماس بگیرن.

البته حدودا 30 پست باید داشته باشید!

هشتمین سوال: آیا میشه برای یک موضوع صفحه single به یک شکل و برای موضوعات دیگر به شکل دیگر بارگزاری شود، یا واضح تر یک سایت فروشگاهی هست می خواهیم اخبار بزاریم و قرار دادن محصولات رو به طور دیگر قرار بدیم، چطور میشه؟

بله میشه.

کافیه با یک شرط که تابع in_category رو بررسی میکنه یکی از دو کد رو لود کنید.

شما سوالاتتون خیلی کلی هست.

برای باز شدن بیشتر هر موضوع که نیاز دارید باید تاپیک جدید بزنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...