رفتن به مطلب

اشکال در عملکرد سیستم مدیریت محتوا

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی

سلام

من یک سایت وردپرسی دارم. به تازگی بعد از ورود به منو مدیریت امکان ویرایش و دسترسی به بعضی از امکانات وردپرس رو ندارم، افزونه

Ultimate TinyMCE هم با اشکال در نمایش عناصرش رو برو هست.

ممنون میشم تصاویر پیوست رو بررسی و در صورت امکان من رو راهنمایی کنید.

10-07-2014%2009-26-48%20%D9%82-%D8%B8.png

10-07-2014%2009-27-19%20%D9%82-%D8%B8.png

لینک به ارسال

تصویر رو که نمی شه بررسی کرزد

افزونه هاتون رو غیر فعال کنید

اگر مشکل برطرف شد یکی یکی فعال و تست کنید تا برسید به افزونه مشکل دار بعد دنبال راه حل برای افزونه مشکل دار باشید

لینک به ارسال

تصویر رو که نمی شه بررسی کرزد

افزونه هاتون رو غیر فعال کنید

اگر مشکل برطرف شد یکی یکی فعال و تست کنید تا برسید به افزونه مشکل دار بعد دنبال راه حل برای افزونه مشکل دار باشید

این کار رو کردم، مشخص نشد اشکال از کجاست. به نظرم اشکال از هسته وردپرس یا شاید قالب باشه.

لینک به ارسال

این کار رو کردم، مشخص نشد اشکال از کجاست. به نظرم اشکال از هسته وردپرس یا شاید قالب باشه.

از هسته وردپرس که نمی تونه باشه بجز شما چهار پنج میلیون کاربر دارن از وردپرس استفاده می کنند اگر ایرادی متوجه هسته باشه باید برای همه مشکل پیش می آد

اینکه گفتید مشخص نشد ایراد از کجاست یعنی چی؟

بعد از غیر فعال کردن کلیه افزونه ها مشکل باز هم باقی بود یا نتونستید پیدا کنید بعد از فعال سازی کدوم افزونه مشکل دوباره به وجود می آد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...