رفتن به مطلب

کد های نمایش مطالب پربازدید روز ، هفته و ماه برای افزونه wordpress popular posts

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

از اونجایی که دیدم کاربران زیادی به دنبال نمایش مطالب پربازدید توسط افزونه wordpress-popular-posts در وب سایتشون هستن و لی نمیتونن از قسمت ابزارک ها استفاده کنن و مجبورن کدهای این افزونه رو در قالبشون قرار بدن ( مثل خود من ) تصمیم گرفتم همین چند تا کد ساده رو برای استفاده دوستان بزارم.

با تغییر مقدار limit میتونید تعداد پستهایی رو که به نمایش در میاد تغییر بدید .

با تغییر مقدار order_by به views و comment میتوند پربازدیدترین مطالب رو براساس بازدید و یا دیدگاه به نمایش بزارید.

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10"); ?>

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=weekly&order_by=views&limit=10"); ?>

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=Monthly&order_by=views&limit=10"); ?>

اگه مشگلی در کدها هست لطفا بگید تا اصلاح بشن.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

واقعا ممنون خیلی وقته دنباشم کد های زیادی رو تست کردمولی هیچ کدوم تو قالب نمایش داده نمی شد بغیر از این کد شما.

فقط یه مشکل الان این متن نوشته میشه:

متاسفیم.تا کنون هیچ داده ای نیست.

چطوری مطالب محبوب رو تشخیص میده؟تازه افزونه رو نصب کردم ایا بازدید بعد از نصب افزونه معیار هستپ؟

ویرایش شده توسط sirvan
لینک به ارسال

در این کد ها میشه یک دسته خاص هم در نظر گرفت؟

بله میشه به انتهای هر کد &cat=87 رو اضافه کنین . عدد میشه id دسته

مثال :

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10&cat=8"); ?>

لینک به ارسال

بله بعد از اینکه افزونه را نصب کردید آمار بازدید مطالب محاسبه میشه

ممنون فقط یه مشکل هست:

تو تنظیمات افزونه نوع نوشته رو از post تغییر دادم به market-item که مربوط به قالب سایتم میشه چون من توقسمت post، مطلب ارسال نمیکنم و یه قسمت به نام market-item تو قالبم دارم برای ارسال مطلب

الان تو قسمت تنظیمات می تونم پربازدید ترین هارو ببینم.خواستم بگم تو کد بالا که فرمودید هم باید بنا به قالبم (market-item) تغییری توش ایجاد کنم؟الان تو سایتم نمایش داده نمیشه

آپدیت:

این کد رو اضافه کردم حل شد ممنون

post_type=market-item

ویرایش شده توسط sirvan
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

این تغییراتی که شما میگید رو روی کدهای خودم چطوری اعمال کنم.

این کدهای منه..

<ul id="tabs" class="tabs" style="margin:15px 0 0 0">
<li><a href="#" rel="viewed" class="selected">پر بیننده ترین</a></li>
<li><a href="#" rel="discussed">پر بحث ترین</a></li>
<li><a href="#" rel="commented">پر مخاطبان</a></li>
</ul>

<div class="clear"></div>

<div id="viewed" class="tabcontent">
<?php if (function_exists('get_most_viewed')): ?>
<ol>
<?php get_most_viewed('post', $mytheme['viewed']); ?>
</ol>
<?php endif; ?>
</div>

<div id="discussed" class="tabcontent">
<ol>
<?php
$now = gmdate("Y-m-d H:i:s",time());
$ap = $mytheme['commented'];
$popularposts = "SELECT ID, post_title, post_date, comment_count, COUNT($wpdb->comments.comment_post_ID) AS 'popular' FROM $wpdb->posts, $wpdb->comments WHERE comment_approved = '1' AND $wpdb->posts.ID=$wpdb->comments.comment_post_ID AND post_status = 'publish' AND post_date < '$now' AND comment_status = 'open' GROUP BY $wpdb->comments.comment_post_ID ORDER BY popular DESC LIMIT $ap";
$posts = $wpdb->get_results($popularposts);
$popular = '';
if($posts){
foreach($posts as $post){
$post_title = stripslashes($post->post_title);
$post_date = stripslashes($post->post_date);
$comments = stripslashes($post->comment_count);
$guid = get_permalink($post->ID);
$popular .= '<li><a href="'.$guid.'" title="'.$post_title.'">'.$post_title.'</a>
<span><a href="'.$guid.'#commenting" class="icomment">'.$comments.' نظر</a></span></li>';
}
}echo $popular;
?>
</ol>
</div>

<div id="commented" class="tabcontent"><?php if (function_exists('src_simple_recent_comments')) { src_simple_recent_comments($mytheme['comments'], 30, '', ''); } ?></div>

<div id="tags" class="tabcontent"><?php wp_tag_cloud('smallest=8&largest=22'); ?></div>

<script type="text/javascript">
var tabs=new ddtabcontent("tabs")
tabs.setpersist(false)
tabs.setselectedClassTarget("link")
tabs.init()
</script>

ویرایش شده توسط Black_sky
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

این تغییراتی که شما میگید رو روی کدهای خودم چطوری اعمال کنم.

چه تغییریی میخواین؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام.من چنین کدی دارم.اون کد ها رو کجاش قرار بدم؟

<div class="box">
<div class="t-box">
<div class="img-box">
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php if ( has_post_thumbnail()) the_post_thumbnail('home-thumb'); ?></a>
</div>
<div class="text-box">
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a>
</div>
</div>
</div>

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام ... برای من کد بیشترین نظرات کار نمیده و این پیغام رو بجاش نشون میده ... sorry . no data so far

مشکل کجاست ؟

به خاطر اینه که باید یه خورده صبر کنید تا چند تا نظر ارسال بشه و بعد بهتون نشون میده

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("stats_comments=0&range=daily&order_by=views&limit=1"); ?>

من از این کد برای نمایش استفاده میکنم اول اخر هر خط تعداد بازدید را نشون میده

با این که من از  stats_comments=0 استفاده کردم اما همچنان نمایش میده

راه حلی دارین دوستان ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...