Poorya.sh

مشکل با پاسخ دادن به دیدگاه ها در وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام,تا چندی پیش وردپرس درست بود همه چی درست بود و کاربران وقتی که توی پست ها زیر کامنت بقیه دکمه پاسخ رو میزدند صفحه ریلود میشد و پاسخشون میدادن که میرفت زیر کامنت اصلی و به اصطلاح به شکل " تو در تو" مشخص بود که کامنت پاسخ خورده اما جدیدا دکمه پاسخ اصلا کار نمیکنه و وقتی که دکمه رو میزنی فقط آخر آدرس اصلی پست یک متن به صورت "/#comment-162522" ایجاد میشه و عملا هیچ اتفاقی هم نمی افته مشکل از قالب نیست چون کداش همه درسته و مشکلی نداره و همونطور که گفتم درست کار میکرد افزونه ها رو هم غیر فعال و تست کردم اما مشکل حل نشد وردپرس هم دوباره آپدیت کردم مشکل حل نشد فایل کامنت وردپرس هم دوباره آپلود کردم مشکل حل نشد ممنون میشم اگه یک بررسی کنید.

آدرس یکی از پست های سایت

یک یوزر و پس برای تست:

یوزنیم:T-Star

پسورد:123456

(به دلیل بسته بودن دیدگاه ها برای مهمان ها)

لینک صفحه ورود

دوستان خیلی ممنون میشم اگه یک نگاه بندازید و کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای دیدگاه های تو در تو از افزونه استفاده می کنید؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام یکی جواب داد بالاخره :)

خیر از افزونه استفاده نمیکردیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

functions.php قالب رو غیرفعال و تست کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

functions.php قالب رو غیرفعال و تست کنید.

خالی کردم اما مشکل حل نشد :( بعدش توی فانکشن فقط چند خط کد هست که یک قسمت دیگه رو فراخوانی کرده اون هم به حالت اولیه و پیشفرض خودش برگردوندم اما مشکل حل نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا چه تغییراتی رو در قالب و یا افزونه هاتون ایجاد کردید؟!؟ (اگه دقت کنید، با هر کلید روی دکمه "پاسخ دهید" با خطای Uncaught ReferenceError: addComment is not defined مواجه میشد)

ممکنه مشکل از حذف اسکریپت comment-reply باشه! ببینید این کد در فایل فانکش قالبتون هست یا نه!

if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' );

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر نبود اضافه هم کردم اما همچنان مشکل حل نشد حدس میزنم از یک افزونه باید باشه اما آخه همشون هم غیر فعال کردم هم مشکلی رفع نشد

در اصل همین قالب رو روی لوکال دارم و محتوای دکمه پاسخ دهید به شکل زیره:

<a class="comment-reply-link btn" href="/wp/?p=81&replytocom=4#respond" onclick="return addComment.moveForm("comment-4", "4", "respond", "81")">پاسخ دادن</a>

اما اکنون در قالب سایت به این شکل شده:

<a class="comment-reply-link btn" href="#comment-163981" onclick="return addComment.moveForm("comment-163981", "163981", "respond", "66834")">پاسخ دادن</a>

دقت کنید ساختارش کلا عوض شده همچنین ممنون از پاسخ دوستان اگه لطف کنید بیشتر بررسی کنید و پاسخ بدید ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان مشکل حل شد از افزونه WordPress Seo بود که یکی از تیک هاش خورده بود بعدش این مشکل پیش اومده بود الان دیگه مشکل حل شد ممنون از راهنمای های خوبی که کردید و پاسخ دوستان :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مهدی2
      با سلام
      قالب جدید فعال میشه ولی نمایش سایت رو میزنم همون قبلی رو میاره . برا تغیرش باید برم قالب قبلی رو پاک کنم کش مرورگر رو خالی کنم بعد کنترل f5 رو بزنم تا اعمال بشه . مصیبتی شده . برا هر تغییری تو فالب باید این مراحل رو برم . عجیب اینه که بعضی موقع ها خودبخود درست میشه و پس از چند دقیقه دوباره قالبهای جدید فعال شده رو نشون نمیده .
      دیتابیس رو هم پاک کردم وردپرس جدید هم نصب کردم همه همینطورن . باید چیکار کنم ؟
    • توسط احسان ویکی
      سلام یه وردپرس کار حرفه ای یا کد نویس حرفه ای می خوام که بتونه برام یه کاری کنه بتونم لایک و دیسلایک سایتمُ دستی بالا پایین کنم ، اگه بتونه یه کاری کنه که تو ادمین پنل تو ویرایش سریع بازدید و تعداد لایک و دیسلایک رو بتونیم کم و زیاد کنیم که چه بهتر ، خیلی از دوستان اومدن نتونستن خیلیام اومدن افزونه نصب کردن که من راضی نبودم
      اینم ادرس سایت
      http://www.nabzetaraneh.com/
    • توسط soleyman
      سلام کسی هست این قالب رو از بلاگفا به وردپرس ترجمه کنه ؟ هزینشم هرچقد باشه میدم فقط سریع تر لازم دارم .
      دانلود قالب

• توسط Hussain Mousavi
      باسلام دوستان کسی میتونه همیچین کد پی اچ پی بنویسه که کسی نتونه فایل فونت رو بپیچونه
      کلیک کنید
    • توسط Hussain Mousavi
      با سلام
      دوستان عزیز وردپرسی کمک میخواستم
      شاید دیده باشید در بعضی از پوسته های وردپرس بخشی درست شده به نام افزونه های مورد نیاز و افزونه ها رو فعال میکنن و اون بخش میره منم میخواهم برای پوستم اینکارو بکنم اگر کسی بلده لطفا بگه ممنونم یاعلی