رفتن به مطلب

مشکل با پاسخ دادن به دیدگاه ها در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام,تا چندی پیش وردپرس درست بود همه چی درست بود و کاربران وقتی که توی پست ها زیر کامنت بقیه دکمه پاسخ رو میزدند صفحه ریلود میشد و پاسخشون میدادن که میرفت زیر کامنت اصلی و به اصطلاح به شکل " تو در تو" مشخص بود که کامنت پاسخ خورده اما جدیدا دکمه پاسخ اصلا کار نمیکنه و وقتی که دکمه رو میزنی فقط آخر آدرس اصلی پست یک متن به صورت "/#comment-162522" ایجاد میشه و عملا هیچ اتفاقی هم نمی افته مشکل از قالب نیست چون کداش همه درسته و مشکلی نداره و همونطور که گفتم درست کار میکرد افزونه ها رو هم غیر فعال و تست کردم اما مشکل حل نشد وردپرس هم دوباره آپدیت کردم مشکل حل نشد فایل کامنت وردپرس هم دوباره آپلود کردم مشکل حل نشد ممنون میشم اگه یک بررسی کنید.

آدرس یکی از پست های سایت

یک یوزر و پس برای تست:

یوزنیم:T-Star

پسورد:123456

(به دلیل بسته بودن دیدگاه ها برای مهمان ها)

لینک صفحه ورود

دوستان خیلی ممنون میشم اگه یک نگاه بندازید و کمک کنید

لینک به ارسال

functions.php قالب رو غیرفعال و تست کنید.

خالی کردم اما مشکل حل نشد :( بعدش توی فانکشن فقط چند خط کد هست که یک قسمت دیگه رو فراخوانی کرده اون هم به حالت اولیه و پیشفرض خودش برگردوندم اما مشکل حل نشد

لینک به ارسال

جدیدا چه تغییراتی رو در قالب و یا افزونه هاتون ایجاد کردید؟!؟ (اگه دقت کنید، با هر کلید روی دکمه "پاسخ دهید" با خطای Uncaught ReferenceError: addComment is not defined مواجه میشد)

ممکنه مشکل از حذف اسکریپت comment-reply باشه! ببینید این کد در فایل فانکش قالبتون هست یا نه!

if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' );

لینک به ارسال

خیر نبود اضافه هم کردم اما همچنان مشکل حل نشد حدس میزنم از یک افزونه باید باشه اما آخه همشون هم غیر فعال کردم هم مشکلی رفع نشد

در اصل همین قالب رو روی لوکال دارم و محتوای دکمه پاسخ دهید به شکل زیره:

<a class="comment-reply-link btn" href="/wp/?p=81&replytocom=4#respond" onclick="return addComment.moveForm("comment-4", "4", "respond", "81")">پاسخ دادن</a>

اما اکنون در قالب سایت به این شکل شده:

<a class="comment-reply-link btn" href="#comment-163981" onclick="return addComment.moveForm("comment-163981", "163981", "respond", "66834")">پاسخ دادن</a>

دقت کنید ساختارش کلا عوض شده همچنین ممنون از پاسخ دوستان اگه لطف کنید بیشتر بررسی کنید و پاسخ بدید ممنون میشم

لینک به ارسال

دوستان مشکل حل شد از افزونه WordPress Seo بود که یکی از تیک هاش خورده بود بعدش این مشکل پیش اومده بود الان دیگه مشکل حل شد ممنون از راهنمای های خوبی که کردید و پاسخ دوستان :)

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...
در در ۱۳۹۳/۷/۲۷ در 04:05، Poorya.sh گفته است :

دوستان مشکل حل شد از افزونه WordPress Seo بود که یکی از تیک هاش خورده بود بعدش این مشکل پیش اومده بود الان دیگه مشکل حل شد ممنون از راهنمای های خوبی که کردید و پاسخ دوستان :)

سلام و عرض ادب دوست عزیزم منم همین مشکل رو داشتم یواست رو غیر فعال کردم مشکل رفع شد تیک کدوم قسمت رو میفرمایید؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...