رفتن به مطلب

سئوالات عمومی و ضروری در مورد انجمن سازها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تصمیم گرفتم انجمن سایتم رو راه اندازی کنم با تمامی انجمن سازها کار کردم و مشکلی از لحاظ کاربری با انجمن سازها ندارم.

همانطور که می دانید ای پی بی قویترین انجمن سازه و منم میخوام اینو نصب کنم حالا چندتا سئوال دارم از لحاظ فشار به سرور کدوم انجمن ساز بیشترین فشار رو میاره ؟

سئوال دوم اینه که دوستانی که سابقه کار با آی پی بی رو دارن لطفا بگن که آیا با مشکل ساسپند شد سایت با این اسکریپت مواجه شدند یا نه دلیلش رو هم بگید (فشار به سرور یا عدم تهیه لایسنس)

سئوال سوم آیا امکان هماهنگ کردن کاربران وردپرس با ای پی بی بدون اختلال در سایت وجود داره ؟

و سئوال آخر بنظرتون ایا استفاده از ای پی بی نال شده فکر عاقلانه ای هست ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط qartal.design
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

همونطور که خودتون هم عرض کردید IPB قویترین انجمن سازه و از لحاظ سبک بودن چون که بیشتر سیستمش بر پایه ای جکس درست شده فشار کمتری روی سرور ایجاد میکنه در مورد سازگاری با سیستم مدیریت محتوا هم تا اونجایی که من با IPB کار کردم به خوبی با تمام سیستم ها سازگاری داره مخصوصا وردپرس .

از نظر به صورت قانونی بخرید بهتره مهم اینکه نگرش فکری شما چطوری باشه به حقوق تولید کننده احترام بذارید یا نه مثلا یکی هست میگه 'ولش کن نال شدش رو استفاده کن هر وقت انجمنت معروف شد لایسنسش رو بخر !' این یه یک نوع نگرش فکریه که میتونید ازش استفاده کنید . ولی در کل همه چیز به خودتون بستگی داره -_- مورد بعدی هم به وضع مالی شما ختم میشه اگر مشکل مالی ندارید که پس توصیه میکنم لایسنسش رو بخرید و گرنه کسی واسه اینکه شما از نال شدش استفاده میکنید یا نه تره ایی خورد نمیکنه .

معمولا نسخه های نال شده از امنیت پایین تری نسبت به نسخه های اصلی برخودارن . (زیاد نه)

لینک به ارسال

استفاده کردن از پلاگین ها زیاد باعث فشار به اینسیستم میشه مخصوصا پلاگین های ایجاکسی

بله امکان هماهنگ کردنش هست ، اسکریپت ها و پلاگین موجوده

توصیه بنده اینه که حتما لایسنس بگیرید ، خود بنده انجمن سایتم را با ipb راه اندازی کردم و بدلیل نداشتن لایسنس بستمش که از لحاظ جذب مخاطب و رتبه خیلی به نفع سایتم شده بود ؛ از لحاظ امنیتی هم اصلا جالب نیست چون وابسته به یه سری هکر برای نال کردن میشیم !

استفاده از نسخه نا دزدی محسوب میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...