رفتن به مطلب

همگام سازی دو سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

آیا افزونه وجود داره تا دو سایت ورد پرسی همگام سازی بشه؟

( یعنی هر ارسالی در وردپرس یک ( یک سایت بروی یک دامنه مجزا)صورت گرفت در ورد پرس دو ( یک سایت بروی یک دامنه مجزای دیگر) هم اعمال بشه؟؟؟

ممنونم

لینک به ارسال

درود ...؛

میتونید از افزونه های انتشار مطلب از طریق فید یا خوراک (Feed or RSS) استفاده کنید. در اینمورد مبحث زیاده، کافیه توی همین انجمن و یا گوگل جستجو کنید.

روش کار هم به این صورت هست که، مطالب در یک وردپرس انتشار و در وردپرس دیگری از طریق فید، بصورت خودکار دوباره منتشر میشوند.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

درود ...؛

میتونید از افزونه های انتشار مطلب از طریق فید یا خوراک (Feed or RSS) استفاده کنید. در اینمورد مبحث زیاده، کافیه توی همین انجمن و یا گوگل جستجو کنید.

روش کار هم به این صورت هست که، مطالب در یک وردپرس انتشار و در وردپرس دیگری از طریق فید، بصورت خودکار دوباره منتشر میشوند.

موفق باشید.

:)

دوست عزیز با این افزونه عکسها از همون سایت اول میاد...( جفت سایت های برای خودم هست...فقط به دلایلی میخوام بار ترافیک سایت رو از ادرس اول بردارم و به ادرس دوم انتقال بدم) شدیدا بهش احتیاج دارم؟:(

بجز فید راه دیگه نداره؟

هم مطالب و هم عکسها و هم دیتابیس همگام سازی بشه

یه افزونه ای که همه اینارو در بر بگیره

ویرایش شده توسط ezatpanah
لینک به ارسال

دوست عزیز با این افزونه عکسها از همون سایت اول میاد...( جفت سایت های برای خودم هست...فقط به دلایلی میخوام بار ترافیک سایت رو از ادرس اول بردارم و به ادرس دوم انتقال بدم) شدیدا بهش احتیاج دارم؟ :(

بجز فید راه دیگه نداره؟

هم مطالب و هم عکسها و هم دیتابیس همگام سازی بشه

یه افزونه ای که همه اینارو در بر بگیره

یعنی میخوای عکس ها هم بروی هاست دومت بیاد؟؟؟

فکر نکنم بشه یعنی از توان وردپرس خارجه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...