سعید شعبانی

طراحی و نحوه استفاده از صفحه ریدایرکتر لینک ها

6 پست در این موضوع قرار دارد

چگونه می توان صفحه دایرکتر اختصاصی ایجاد کرد که نواری در بالای صفحه لینکی که به آن دایرکت شده است قرار گیرد.

مانند این نمونه {post-412-0-35347100-1348329344_thumb.png}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک راه استفاده از iframe هست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چگونه؟ لطفا کامل بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<html>

<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
<title>Test</title>

</head>

<frameset rows="64,*">
<frame name="header" noresize="noresize" scrolling="no" src="header.html">
<frame name="main">
<noframes>
<body>

<p>This page uses frames, but your browser doesn't support them.</p>

</body>
</noframes>
</frameset>

</html>

یک صفحه به نام header.html بسازید برای قرارگرفتن لینک های دیگه و لوگوی سایت با ارتفاع 65px و کنار صفحه ای با این کد ذخیره کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب لینک ها رو چجوری توی این صفحه بگذارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش بالایی توضیحات خودتون رو قرار بدید و در بخش پایین که iframe هست، در بخش src باید آدرس سایت مقصد رو بزارید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      لطفا انجام بدید
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• توسط mostafadeath
      با سلام و احترام
      الان یک مدت هستش که در سایت وقتی یک صفحه درست میکنم عدد -2 در انتهای لینک نمایش داده میشه
      سرچ که مردم این مشکل زمانی اتفاق میفته که یک مقاله یا صفحه به همین اسم داشته باشی
      مشکل اینجاست که اصلا پیجی با این اسم نه در سطل اشغال نه در منتشر شده ها یا بخش های دیگه وجود نداره، ولی بازم نمیزاره که -2 در انتهای لینک نباشه
      نکته بعدیش اینکه زمانی که از خود url مقدار -2 رو حذف میکنی، پیج ریدایرکت میشه تو مسیر آپلود تصاویر و یک عکس با همان نام پیج نمایش میده، حتی اگر بری و اون عکس رو هم از 
      پنل حذف کنی بازم نمیزاده -2 رو برداری

ممنون میشم اگر دوستان موردی میدونن راهنمایی کنن
      نسخه وردپرس هم 5.2.2 هستش
    • توسط Worldword
      سلام وقت بخیر.
      دوستان ما قصد داریم چند صفحه اختصاصی برای قالب سایت و همچنین یکسری ویژگی های اختصاصی برای ووکامرس طراحی کنیم (فروشگاه اینترنتی).
      نیاز به یک "متخصص با تجربه" در این زمینه داریم که همکاری رو با ایشون آغاز کنیم... (تخصص و تجربه در زمینه وردپرس ، ووکامرس و امنیت الزامی هستش)
      اگر دوستی تمایل به همکاری با ما در این زمینه داره ، لطفا از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشه. ممنون
    • توسط madidi
      سلام 
      از چه کدی استفاده کنم تا وقتی کاربر رو یه بخشی کلیک کرد چند تا لینک براش باز بشه نه یه لینک
    • توسط hadimargo
      سلام. من افزونه ی Wpdiscuz رو برای نظرگذاری نصب کردم، میخوام اینو تو یک صفحه که تو فهرستم هست اضافه کنم. اما نمی دونم چطوری میشه تو مثلا صفحه ی"ارتباط" بزارمش. لطفا راهنمایی کنید.