رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در مورد طراحی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من برای طراحی قالب دو تا مشکل داشتم که فکر می کنم باید افزونه ای یا کد خاصی برای اون باشه.

1.

یکی اینکه توی یک سری سایتا مثل سایتای زیر :

http://www.farskids601.com

https://www.radiojavan.com

http://www.bia2music366.com

طوری پوسته طراحی شده که اسم خواننده و اسم موزیک در عنوان از هم جدا شده.این افزونه ای چیزی داره ؟

ضمنا شاید بگید خودشون واسه هر پست اینطور مینویسن اما پستای قبلیشون که روی قالبای قبلی بوده هم خودکار جدا شده.مثلا روی قالب قبلی عنوان این جور بوده :

Saeed Panter - Lotfan Naro

اما الان که نگاه می کنیم میبینیم اینجوری جدا شده :

Saeed Panter

Lotfan Naro

قطعا نیومدن عنوان چندهزار پست رو یکی یکی ویرایش کنن تا با قالب جدیدشون همخونی داشته باشه!

اگر با طراحی این نوع؛ آشنایی دارین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

----------------

2.

می خواستم بدونم افزونه ای هست که لینک های دانلود درون یک پست رو به صورت خودکار و بر اساس حجم پیدا کنه ؟

مثلا داخل پست من با 2 کیفیت 320 و 128 فایل برای دانلود قرار دادم حالا می خوام روی قالب جدید اون لینک ها زو پیدا کنه و با استایل جدید قرار بده.!

لینک به ارسال

هردو مورد شما با زمینه‎های دلخواه به‎راحتی حل میشن و میشه با یه کم کدنویسی با همه قالبی هماهنگش کرد. یه سرچ بکنید توی انجمن به راحتی پیدا میکنید.

لینک به ارسال

راستش دقیقا نمیدونم چی سرچ کنم چون با هر عنوانی که به نظرم میرسید به درخواستم ربط داشته باشه سرچ کردم اون چیزی که می خواستم نبود

افزونه ای هست ؟ یا تابع مخصوصی داره ؟

اگر یکی دو نمونه بدید ممنون میشم

یا اینکه بفرمایید این درخواست من مربوط به چی میشه که بر اساس همون بگردم

متشکر

لینک به ارسال

"زمینه‌های دلخواه"

"فیلدهای سفارشی"

خداروشکر در این زمینه آموزش‌های خیلی زیادی به زبون فارسی وجود داره.

لینک به ارسال

ببینید الان دو تا زمینه دلخواه رو کنار هم گذاشتن.

نام خواننده-اسم آهنگ.

نیازه به 2 زمینه هم نیست اسم آهنگ رو قسمت عنوان پست وارد کنید و فقط زمینه نام خواننده رو اضافه کنید و کنار هم فراخونی کنید.

بهترین و ساده ترین افزونه فارسی برای این کار افزونه advanced-custom-fields می باشد. :)

لینک به ارسال

دوستان ببخشید فقط برای مطالب قبلی که روی سایت گذاشتیم؛ چطور میشه اونهارو هم با قالب جدید وفق داد ؟

چون با این افزونه میشه از این به بعد مطالب جدیدی رو که میذارم اینجوری کرد اما مطالب قبلی نوعش فرق داره و با قالب جور در نمیاد ؟!

لینک به ارسال

دوستان در مورد سوال اولم برای پست های جدید مشکلی ندارم با افزونه "فیلدهای سفارشی" حل شد

الان مشکلی که هست در مورد پست های قدیمی هست که عنوانشون کامله.

یه جا مطرح کردم گفتن با توابع رشته ای میشه مثلا تعریف کرد برای عنوان به - که رسید جدا کنه برای این میشه راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

ببخشید قصدم اسپم نبود یکم جستجو کردم در نتیجه به این کد رسیدم :

<?php
$string = the_title();
/* Use tab and newline as tokenizing characters as well */
$tok = strtok($string,"-");
while ($tok !== false) {
echo "$tok<br />";
$tok = strtok("-");
}
?>

اما جواب نداد.چه مشکلی هست ؟

ویرایش شده توسط MrTarah
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...