رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خوام سه تا فوتر داشته باشم یعنی فوترم به سه بخش فوتر 1 و 2 و 3 تقسیم بشه.

چه کار باید بکنم؟؟

لینک به ارسال

سلام.

یعنی چی چکار باید بکنید؟ خوب اگر می خواهید همه ی div ها کنار هم باشند باید float شون کنید و width مثلا 30 درصد بهشون بدید توسط css . اگر منظورتون این هست که می خواید 3 تا جایگاه مستقل توی یک فوتر داشته باشید باید 3 تا dynamic widget area تعریف کنید و توی فوترتون فراخوانی کنید. (منظور از فوتر همون سه تا div هست که فلوت کردید)

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

یعنی چی چکار باید بکنید؟ خوب اگر می خواهید همه ی div ها کنار هم باشند باید float شون کنید و width مثلا 30 درصد بهشون بدید توسط css . اگر منظورتون این هست که می خواید 3 تا جایگاه مستقل توی یک فوتر داشته باشید باید 3 تا dynamic widget area تعریف کنید و توی فوترتون فراخوانی کنید. (منظور از فوتر همون سه تا div هست که فلوت کردید)

موفق باشید.

یعنی اینکه در قسمت ابزارک ها بشه توشون ابزارک گذاشت میتونم با کد HTML و CSS درست کنم ولی ثابت هستند و من می خوام از توی ابزارک ها بشه توش ابزارک گذاشت.

میشه در باره dynamic widget area توضیح و آموزشی بزارید؟

از این آموزش استفاده کردم و به جای سایدبار اسم فوتر گذاشتم روش و استفاده کردم

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/96-%D8%A7%D8%B5%D8%A7%D9%81%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87/

ولی کنار هم قرار نمیگیرند میرند زیر هم

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال

خوب شما اون کدها رو توی چی میگذارید ؟ توی یک div یا یک تگ در بر گیرنده ای میذارید دیگه. برای اون تگ ها یک کلاس مشترک تعریف کنید . بعد با css پهناش رو تنظیم کنید و همچنین flloat:right بهش بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...