رفتن به مطلب

کد نمایش مقدار زمان گذشته از انتشار پست

پست های پیشنهاد شده

مشکل اینجاست که زمان ارسال آخرین (جدیدترین ) مطلب رو درست نمینویسه و بجای نوشتن 1دقیقه قبل مینویسه 4ساعت قبل

<?php echo human_time_diff
(get_the_time('U'), current_time('timestamp')) . ' قبل ';?>

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

http://codex.wordpre...human_time_diff

در انتخاب عنوان دقت کنید. ویرایش شد.

تفاوتی نکرد هر دو یک مورد رو نشون میدن

<?php echo human_time_diff
(get_the_time('U'), current_time('timestamp')) . ' قبل ';?>
<?php echo human_time_diff(get_the_time('U'), current_time('timestamp')) . ' ago'; ?>

لینک به ارسال

سلام / بله ست شده - هیچ مشکلی در دیگر بخشها از جمله تاریخ و ساعت ارسال در صفحات داخلی وجود نداره، تهران هم ست هست ، وردپرس 4 هست و فارسی ساز Parsidate و تنظیمات زمان سایت با parsidate فراخوانی شده.

اما این مدل که میگه "چند دقیقه . ساعت قبل ... " زمان ارسال رو 4 ساعت اضافه نشون میده. یه مطلب رو کمتر از 5 دقیقه مینویسم و سریعا منتشر میکنم و چک می کنم چی نوشته: بجای 1دقیقه یا نهایت 2 دقیقه قبل مینویسه 4 ساعت قبل !

نیازی نیست به function.php قالب یا وردپرس چیزی اضافه بشه؟ شاید مقدار دقیقه رو تشخیص نمیده (البته مطالب قدیمو نگاه میکنم نوشته مثلا 1روز قبل ، 2 هفته قبل ، 1 ماه قبل)

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

اگه اون فاصله زمانی 3:30 تنظیم باشه باید زمان سرور رو هم چک کنید.

بسته پارسی ساز رو هم اپدیت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...