رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد پلاگین

پست های پیشنهاد شده

ضمن سلام

دوستان من یک وب سایت دارم که برای بچه هاست و می خواهم که پدر و مادر ها هم بیان داخل وب سایت تا بتونند مثلا در قسمت آلبوم بچه ها عکس بگذارند، همین طور توی پروفایل خودشون نشان داده بشود، بعد بتونن دفترچه خاطره داشته باشند، خلاصه خودشون توی سایت مطلب بگذارند. یعنی به دسته های خاصی مطلب اضافه کنند. به پیشنهاد یکی از دوستان پلاگین User Pro نصب کردم که خوب هم هست اما مشکل اینجاست که اگر به سمت چپ سایت نگاهی بیندازید الان همه می توانند در همه جای سایت مطلب بگذارند و من می خواهم ارسال مطلب تنها برای گروه خاصی از کاربران آن هم برای دسته خاصی باشد. چه پلاگینی پیشنهاد می کنید و یا آیا می توان از همین User Pro به همراه چیزی دیگر استفاده کرد تا مشکل حل شود. اگر نگاهی به سایت نگارخانه بیندازید که هنرمندا تصاویرشان را به دسته های خاص مثلا نقاشی، تذهیب، عکاسی و... می فرستند و در سایت در جای خودش نمایش داده می شود متوجه می شوید که من همین کار را برای سایت خودم در زمینه دیگری می خواهم انجام بدهم

آدرس سایت : فینگولیا

لینک به ارسال

بحث نگارخانه و مشکلی که گفتاید کاملا جدا هستند

روش کار در سایتهای شبیه نگارخانه اینطوریست

که چند پست تایپ ایجاد شده به نامهای نقاشی - عکاسی - ...

و کاربر در موقع ارسال می تونه پست تایپش رو هم انتخاب کنه

استفاده از چنین قابلیتی به صورت صحیح و کامل معمولا با استفاده از پلاگین میسر نیست و باید کد نویسی کامل به صورت اختصاصی برای قالب انجام بشه

لینک به ارسال

خوب به فرض اینکه من الان بتونم با همین user pro این کار آپلود کردن به دسته خاص رو انجام بدم، مشکل اینجاست که همه کاربرا به همه دسته ها حقوق نوشتاری دارند، من چطور می تونم گروهی داشته باشم که فقط بتونن به یک دسته خاص پست ارسال کنند این طوری مشکل حل میشه، یعنی مثلا کاربر ویژه داشته باشم که بتونه علاوه بر خواندن همه حقوق نویسندگی برای یک دسته خاص هم داشته باشه. کلا من باید این طور سوال رو مطرح می کردم که چطور بتونم گروهی از کاربران را به عنوان نویسنده برای دسته خاصی داشته باشم

لینک به ارسال

سلام دوباره این رو من نصب کردم، درست کار نکرد و امکانات خوب رو هم نداره کلا یک آپشن داره، اما دقیقا یه همچین چیزی لازم هست و درست و کامل منظور من رو متوجه شدید. ممنون از رهنماییتون اما جستجویی کردم موردی مشابه پیدا نگردم که بهتر باشه و یا در مورد دسترسی کاربران به ویرایش یک پست پیش فرضی رو داشته باشه باز هم چیزی هست که به یادتون باشه من تست بگیرم

در واقع می خواهیم که کاربران بتونن یک سری دسته ها رو ویرایش کنند و یک سری دسته ها رو تنها ببینند

لینک به ارسال

من افزونه ی دیگه ای نمی شناسم، با کدنویسی می شه کاری که می خواهید رو انجام داد ولی اول باید مشخص کنید منظورتون از یک سری کاربران یک گروه کاربری خاصه یا چند کاربر مشخص (

لینک به ارسال

باید منتظر باشید تا فرصت کنم و کدش را بنویسم

کار مشتری دستمه و یک کم عقبه اگر عمری بود کد شما رو شب می گذارم

لینک به ارسال

ممنونم، البته خیلی لطف دارید اما پیش از اینکه شما رو توی زحمت زیاد بندازم، می خواستم سوال کنم به نظرتون با داشتن bbpress و budypress روی سایت و اینکه گروه بسازم به جای اسم گروه نام دسته هایی رو بدم که مد نظرم هستند، کار انجام نمیشه؟

همین طور یک add on داره به اسم rtMedia که ورژن pro هم داره اما من نتونستم کرک شدش رو پیدا کنم به نظر میاد با ترکیب این شبکه اجتماعی ورد پرس و این پلاگین addon بشه کارایی کرد که البته من تجربه کار با این ها رو ندارم و مطمئن نیستم تازه الان باهاشون برخورد کردم و به ذهنم جرقه زد

لینک به ارسال

قضیه budypress که تا چند وقت پیش کلا از وردپرس جدا بود یعنی توابع تفاوتهای اساسی داشتند

الان رو نمی دونم ولی به هر شکل ممکنه اکشن روش کار نکنه

function my_post_list_page_hook($user_ID) {
$current_user = get_user_by('ID', $user_ID);
$user_roles = $current_user->roles;
$user_role = array_shift($user_roles);
if ($user_role == 'contributor') {
echo '<style type="text/css">.cat-checklist #category-[ID1],.cat-checklist #category-[ID2] {display:none;}</style>';
}
}
function my_post_edit_page_hook($user_ID) {
echo '<style type="text/css">#category-[ID1],#popular-category-[ID1],#category-[ID2],#popular-category-[ID2] {display:none;}</style>';
}
}
function my_new_post_page_hook($user_ID) {
echo '<style type="text/css">#category-[ID1],#popular-category-[ID1],#category-[ID2],#popular-category-[ID2] {display:none;}</style>';
}
}
add_action('admin_footer-edit.php', 'my_post_list_page_hook');
add_action( 'admin_footer-post.php', 'my_post_edit_page_hook' );
add_action( 'admin_footer-post-new.php', 'my_new_post_page_hook' );

بجای contributor نام گروه کاربری مد نظرتون رو بگذارید (سه بار تکرار شده)

بجای کل

[ID1]

ها آی دی یک دسته بندی و بجای

[ID2]

آی دی دسته بندی دیگه و اگر خواستید بیشتر از این باشه به همین ترتیب اضافه کنید

کد را کپی کنید در functions.php و قبل از بسته شدن تگ php

لینک به ارسال

سلام مجدد اول ممنون که زمان گذاشتید و دوم عرض معذرت از اینکه من چند روزی هست درگیر کار خارج از شهر هستم و فرصت نکردم به این موضوع رسیدگی کنم

من فایل functions.php زیاد دارم داخل کدوم بگذارم همین طور من حدس زدم منظور فانکشن پوسته هست و داخل اون اضافه کردم اما بی تاثیر بود، چه نتیجه ای رو باید انتظار داشته باشم، بعلاوه اینکه نام گروه کاربری من در واقع کاربران عادی یا همان "مشترک" هست باید از کلمه فارسی استفاده کنم؟

لینک به ارسال

مشترکها که اصلا دسترسی به صفحه ارسال مطلب ندارند (در مورد budypress نمی دونم و کد مطمئنی هم سراغ ندارم)

در حال حاضر کد برای مشارکت کننده ها تنظیم شده

لینک به ارسال

این کد رو باید در کدوم فایل function بگذارم؟ ایا گروه کاربری مثلا مشارکت کننده رو باید به فارسی به جای

contributor بگذارم؟

شرمنده که زیاد اذیت می کنم باید راه بیافته و من هم گیر کردم

لینک به ارسال

contributor مشارکت کننده است و فایل functions.php قالب (مابا پوشه های دیگه سایت کاری نداریم و نباید کدهاشون رو تغییر داد)

لینک به ارسال

من نتوانستم متاسفانه، اگر حوصله داشتید و وقت کردید من یوزر و پسورد هاست و خود ورد پرس رو به شما بدم یکبار انجام بدهید تا من یاد بگیرم شرمنده که بی سوادی من موجب دردسر شما شد

لینک به ارسال

من ده روزی کامل فرصتم پره و در ضمن خواسته شما بر خلاف قوانین سایته

پشتیبانی وظیفه اش راهنماییه و اگر کاربر نتونست خودش مشکلش رو حل کنه باید با یک برنامه نویس مطرح کنه تا در قبال دریافت وجه کارش رو انجام بدند

می تونید در بخش خرید تایپیک بزنید تا دوستان باهاتون تماس بگیرند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...