رفتن به مطلب

درون ریزی بک آپ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک بک آپ از مطالب دارم 30 مگابایت ولی میگه بیشتر 8 مگابایت نمیشه آپلود کرد چیکار کنم؟

لینک به ارسال

باید بتونید فایل php.inf رو ویرایش کنید

به سرور بگید معمولا براتون انجام می ده ولی اگر سرور رایگان باشه نه دسترسیش رو دارید و نه خودش انجام می ده

لینک به ارسال

افزونه هایی هست ولی 50 به 50

بستگی به تجهیزات سرور داره

و البته افزونه ها هم به درد دیتابیست نمی خوره

شما فایل sql را روی نت پد باز کن و از جاهایی که کدی باز و نصفه نمونه بخشش کن به 5 یا شش فایل و بعد بجای ایمپورت به روی sql بزن و به نوبت دکدها را در بخشی که داره کپی کن و فایل رو اجرا کن

افزونه

http://wordpress.org/extend/plugins/change-memory-limit/

ولی باید بک آپتون فایل برون ریزی وردپرس باشه نه sql

لینک به ارسال

یک راه هست که میتونید انجام بدید.

توی لوکال یک وردپرس ایجاد کنید

و بعد php.inf رو تغییر داده،سپس درون ریزی کنید و سر اخر هم برید از phpmyadmin و جدول wp-posts و یا همه جداول رو export کنید و سر اخر هم در داخل phphmyadmin سایت خودتون اونو import کنید...

لینک به ارسال

اقا اگه میتونی با پسوند gzip ذخیره کن بعد تمام جدول ها به غیر جدول های اولیه حذف کن از افزونه برای جذف رونوشت هم استفاده کن درست میشه حجمت کمتر میشه

لینک به ارسال

باید بتونید فایل php.inf رو ویرایش کنید

فایل php.ini هست!

معمولا راههای مختلفی برای افزایش حجم آپلود هست .

داخل فولدر ادمین یک فایل با نام php.ini ایجاد کنید و دستورات زیر رو داخلش قرار بدید :

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M

اگه جواب نداد همین فایل رو داخل روت سایتتون هم قرار بدید.

روشهای دیگه ای هم هست اما اکثرا همین روش جواب میده .

لینک به ارسال

سلام ،

اگه فایل بک‌اپتون از دیتابیس هست و با پسوند sql !

می‌تونید فایل sql رو به صورت zip یا gzip فشرده کنید ، بعدا از طریق PHPMyAdmin ایمپورت ( import ) کنید.

حجم فایل به صورت قابل توجهی کاهش پیدا می‌کنه که بعد به راحتی می‌تونید ایمپورت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...