رفتن به مطلب

کد بازدید فید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

من با این کد دارم مطالب فیدم رو تو سایتم نمایش میدم. الان میخوام که تعداد بازدیدهای هر مطلب رو هم کنارش بزنم، نمیدونم چه جوری میشه کدش !!! میشه راهنمایی بفرمایید ؟؟

<?php include_once(ABSPATH.WPINC.'/feed.php');
$rss = fetch_feed('http://www.3zar.ir/wordpress-lab/feed/');
$maxitems = $rss->get_item_quantity(5);
$rss_items = $rss->get_items(0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if ($maxitems == 0) echo '<li>مطلبی یافت نشد!</li>';
else
foreach ( $rss_items as $item ) : ?>
<li>
<a href='<?php echo $item->get_permalink(); ?>'
title='<?php echo 'ارسال شده در : '.$item->get_date('j F Y | g:i a'); ?>'>
<?php echo $item->get_title(); ?></a>
</li>
<?php endforeach; ?>
</ul>

با تشکر

لینک به ارسال

تا اونجایی که من میدونم امکانش وجود نداره! اطلاعات فید (xml) به شکلی نیستند که انتظار داشته باشید، دائما محتواشون تغییر کنه.

لینک به ارسال

تا اونجایی که من میدونم امکانش وجود نداره! اطلاعات فید (xml) به شکلی نیستند که انتظار داشته باشید، دائما محتواشون تغییر کنه.

سلام. ممنون که ج دادید.

اخه من دیدم تاریخ هر تاپیک رو میشه نمایش داد گفتم شاید بازدیدشون رو هم بشه نمایش داد.

یعنی هیچ راهی پس نداره ؟؟؟

لینک به ارسال

با افزودن فیلتر به محتوای فید، میتونید اطلاعات مختلفی رو اضافه کنید. ولی اگه انتظار دارید که این اطلاعات دائما و به صورت خودکار بروز بشن، این اتفاق نمیفته. (عموما محتوای فید زمانی بروز میشه که شما پست اصلی رو بروز کنید.)

لینک به ارسال

با افزودن فیلتر به محتوای فید، میتونید اطلاعات مختلفی رو اضافه کنید. ولی اگه انتظار دارید که این اطلاعات دائما و به صورت خودکار بروز بشن، این اتفاق نمیفته. (عموما محتوای فید زمانی بروز میشه که شما پست اصلی رو بروز کنید.)

حقیقتش من متوجه منظورتون نشدم !!!! میشه واضحتر بگید ؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...