رفتن به مطلب

سوالی مبتدی درباره نوشتن کد ها PHP

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، بعضی موقع ها بعضی سورس های PHP رو نگاه میکنم برام طریقه نوشتنش جدید هست و تا حالا ندیدم مثل :

$id => $bb

یا بعضی تابع ها که بیشتر توی c اینطوری مینوشتیم :

$ab = new fun();

میخواستم ببینم چند نوع میتونیم داخل PHP بنویسیم و با چه موضوعی سرچ کنم برای این مطلب ؟

ویرایش شده توسط areff
لینک به ارسال

فکر نکنم به تگ سوال مهم احتیاجی داشته باشه!

بهتره یه مقدار در مورد Javascript و jQuery مطالعه داشته باشین.

لینک به ارسال

سئوال اول استارتر در مورد php بود

متوجه نشدم بعدش به جاوا اسکریپت کشید یا همون سئوال دنبال شد ولی اگر سئوال همونه همونطور که در تایپیک قبل فرمودند استفاده از نتیجه به معنای مساوی نیست و در آرایه استفاده می شه مجموعه نتایج یک آرایه یک تساوی را درست می کنند و به تنهایی نمی شه تساوی نامیدشون

یعنی کد اول استارتر در کل اشتباههه و باید این شکلی نوشته بشه

$example = array( $id => $bb,);

و اگر نخواهیم از آرایه استفاده کنیم

$id = $bb;

لینک به ارسال

ممنون، همینطور که دوستان گفتن اولی برای آرایه هست و دوم شی گرایی.

فکر نکنم به تگ سوال مهم احتیاجی داشته باشه! بهتره یه مقدار در مورد Javascript و jQuery مطالعه داشته باشین.

فقط نمیدونم این دوستمون چرا گفتند جاوا اسکریپت :D

لینک به ارسال

علکی میگه! :D

جاوا اسکریپت هم یه زبان ساده تحت وب هست که شی گرا هست و به همین شکل درش آرایه تعریف میشه اما خیلی از زبانها اینطورین !

لینک به ارسال
علکی میگه! :D جاوا اسکریپت هم یه زبان ساده تحت وب هست که شی گرا هست و به همین شکل درش آرایه تعریف میشه اما خیلی از زبانها اینطورین !

دلیلی اینکه من این رو گفتم اینکه اینطور مسائل رو در اوّلین درس های آموزشی jQuery و Javascript آموزش میدن.

مثل سایت: www.w3schools.com که خیلی زیبا این طور چیزا رو توضیح داده.

و من بیشتر بحثم رو این جمله بود که:

میخواستم ببینم چند نوع میتونیم داخل PHP بنویسیم و با چه موضوعی سرچ کنم برای این مطلب ؟

ذهنیّت من از اون سوال این بود که وقتی میان و مثلاً جی کوئیری رو وارد PHP میکنن خب چن شیوه نوشتن بهش اضافه میشه.

درواقع خواستم به اون سوال پاسخ بدم که این نوع نوشته ها میتونه پرشمار تر از اون باشه که بخوایم توضیح بدیم چند مدل میتونن توی PHP بنویسن.

و موضوعی که سرچ کنن بهتره جاوا اسکریپت ، جی کوئیری باشه.

_____

شایدم من برداشتم از این سوال اشتباه بوده که در این صورت عذر میخوام.

لینک به ارسال

جاوا اسکریپت هم مثل php زبان سطح بالای شی گراست با این تفاوت که کدهاش طرف کاربر تفسیر می شند پس می شه براش به راحتی قوانین جدیدی تعریف کرد مثل کتابخانه جی کوئری که مثلا بجای

document.getElementById('example').value='x';

اومده

$('#example').val('x');

رو تعریف کرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...