رفتن به مطلب

انتقال پوشه uploads.php

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پوشه uploads.php وردپرسم رو از هاست قدیمی به هاست جدید منتقل کردم و با همون نام تو موقعیت اصلی خودش قرارش دادم ولی باز کتابخانه رسانه وردپرسم محتوای پوشه مورد نظر منو لود نکرد

مشکل از کجاست؟؟

لینک به ارسال

سیستم گالری وردپرس از روی فایل‎ها نمیخونه، بلکه از دیتابیس میخونه، شما باید پست‎هایی که با تایپ attachment ذخیره میشن رو هم منتقل کنید تا نمایش داده بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان با بک آپ گرفتن از دیتابیس و ریستور کردن اون ها تو هاست جدید با این که یک برون ریز رو درون ریز کردم تو وردپرس جدید(از وردپرس قبلی)

مشکلی برام پیش نمیاد؟

اگر راه دیگه ای هم هست بفرمایید لطفا

لینک به ارسال

ممکنه تداخل ایجاد بشه یک دیتابیس خام ایجاد کنید بک آپ دیتابیس قبلی را ریستور کنید توش و به wp-config.php معرفیش کنید و دیتابیس فعلیتون رو حذف کنید.

لینک به ارسال

یه بک آپ از دیتابیس قبلی گرفتم

آوردم ایمپورتش کردم تو دیتابیس جدید

و فایل کانفیگ رو هم ادیت کردم و وردپرس اومد بالا ، ولی دیگه نه مطالب رو داشتم و نه رسانه رو

مطالب رو تو دیتابیس قبلی با درون ریز آورده بودم

لینک به ارسال

استاد عزیز من با بک آپ گرفتن از دیتابیس آشنایی دارم

و فرایند بکاپ گیری و ایمپورت اطلاعات تو دیتابیس فرعی (که به عنوان تست ساخته شده بود ) با موفقیت انجام شد

ولی باز هم اون محتوای رسانه وردپرسم نمایش داده نشد!!

لینک به ارسال

من علم غیب که ندارم از پاسخ های خودتون نتیجه می گیرم

اگر این درسته

ولی دیگه نه مطالب رو داشتم و نه رسانه رو

پس بک آپ گیریتون ایراد داشته و تا بک آپ کامل و صحیح تهیه نکنید رسانه رو و احتمالا بخشی از دیدگاه ها و بعضی از آمار را نمی تونید ببینید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...