shayan

انتقال پوشه uploads.php

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من پوشه uploads.php وردپرسم رو از هاست قدیمی به هاست جدید منتقل کردم و با همون نام تو موقعیت اصلی خودش قرارش دادم ولی باز کتابخانه رسانه وردپرسم محتوای پوشه مورد نظر منو لود نکرد

مشکل از کجاست؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سیستم گالری وردپرس از روی فایل‎ها نمیخونه، بلکه از دیتابیس میخونه، شما باید پست‎هایی که با تایپ attachment ذخیره میشن رو هم منتقل کنید تا نمایش داده بشه.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ها کجا هستند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان با بک آپ گرفتن از دیتابیس و ریستور کردن اون ها تو هاست جدید با این که یک برون ریز رو درون ریز کردم تو وردپرس جدید(از وردپرس قبلی)

مشکلی برام پیش نمیاد؟

اگر راه دیگه ای هم هست بفرمایید لطفا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه تداخل ایجاد بشه یک دیتابیس خام ایجاد کنید بک آپ دیتابیس قبلی را ریستور کنید توش و به wp-config.php معرفیش کنید و دیتابیس فعلیتون رو حذف کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا کار هایی رو که شما گفتید رو انجام دادم ولی نشد!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چی نشد

دیتابیس منتقل نشد یا تصاویر در رسانه دیده نمی شند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بک آپ از دیتابیس قبلی گرفتم

آوردم ایمپورتش کردم تو دیتابیس جدید

و فایل کانفیگ رو هم ادیت کردم و وردپرس اومد بالا ، ولی دیگه نه مطالب رو داشتم و نه رسانه رو

مطالب رو تو دیتابیس قبلی با درون ریز آورده بودم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[sharedmedia=tutorials:tutorials:257]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:258]

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد عزیز من با بک آپ گرفتن از دیتابیس آشنایی دارم

و فرایند بکاپ گیری و ایمپورت اطلاعات تو دیتابیس فرعی (که به عنوان تست ساخته شده بود ) با موفقیت انجام شد

ولی باز هم اون محتوای رسانه وردپرسم نمایش داده نشد!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من علم غیب که ندارم از پاسخ های خودتون نتیجه می گیرم

اگر این درسته

ولی دیگه نه مطالب رو داشتم و نه رسانه رو

پس بک آپ گیریتون ایراد داشته و تا بک آپ کامل و صحیح تهیه نکنید رسانه رو و احتمالا بخشی از دیدگاه ها و بعضی از آمار را نمی تونید ببینید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required