رفتن به مطلب

تحریم گوگل و یوتیوب در سوم و چهارم مهرماه در اعتراض به توهین به پیامبر(ص)

پست های پیشنهاد شده

تحریم گوگل و یوتیوب در سوم و چهارم مهرماه در اعتراض به توهین به پیامبر(ص)

شرکت گوگل طی سخنان مدیرش مارتین جوزنبولت اعلام کرد که انتشار فیلم توهین آمیز به رسول الله را در یوتیوب متوقف نمیکند زیرا این را آزادی اندیشه مینامد!

به همین دلیل برای فهماندن اعتراض مسلمانان و اینکه یک ملیارد و نیم مسلمان نمیتوانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوب در تمامی کشورهای مسلمان به مدت دو روز تحریم می شود.

بنابر این روز دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ سپتامبر(سوم و چهارم مهر) روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار میرود سهم شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به ۲۱۰ میلیون دلار برسد.

از کاربران عزیز تقاضا داریم این مطلب را منتشر کنید تا بزرگترین حرکت در دفاع از رسول الله را انجام دهیم.

From Tomorrow all the Muslims will stop using Google and Youtube for 2 days, Bcauz they refuesd to stop sharing the film that insulted our holly prophet

اجر شما با پیامبر رحمت محمد مصطفی صل الله علیه و آله

منبع : سافت گذر

ویرایش شده توسط alishademan
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

برای من که مشکلی نیست که نرم.ولی فکر نکنم اگه گوگل فقط برای دوروز حتی هیچ کس نره توش ضربه ی محکمی ببینه چون که این یک تحریمی هست که دوروز فقط قرار ایجاد بشه براش... بعد دورورز هم روز از نو روزی از نو... به نظر من که هیچ فایده ای نداره... اما حداقلش اینه که ما اعتراض خودمونو نشون بدیم...

البته فکر کنم که این تایپیک بسته خواهد شد!!!

ولی از مرتضی عزیز خواهشمندم که اگر این تایپیک بحثش به جاهای باریک کشیده نشد این تایپیک رو نبنده..

• امتیاز 3
لینک به ارسال

من این پیام رو با جی میل و جی تالک میفرستم براشون :D

پسر خوب ، این کار درسته که یک نوع نماده ، اما هدف نهایی غیر ممکنه .

یه فیلم کره ای نشون داد (دونگ ییی) منظورموه ، یه پسره هست توی نوازندگان ، یه جمله قشنگ گفت .

گفت : فکر کنم اینا دارن یه چیزی رو از من پنهون میکنن ، یادم باشه منم یه چیزی رو ازشون پنهون کنم

خب این دقیقاً عین همینه !

یادت باشه ما به گوگل محتاجیم نه اون به ما .

جهان هم فقط ایران و مسلم نیست ، مطمئن باش سر همین قضیه فیلم ، سر همین جنبشی که راه افتاده ، استفاده از گوگل خیلی بیشتر شده .

تازه فرض دو روز استفاده نکنیم ، بعد از دو روز همه با کله میریزن توی جی میل ببینن از دو روز قبل چند تا ایمیل اومده . :P

گوگل در نهایت هیچیش نمیشه .

اومدیم و گرفت ، سهام گوگل افت کرد دو روزه ، دو روز بعدش باز میکشه بالا ! :P

اینجوری نمیشه ، خود شما اصلاً تاحالا اسم سرویس جستجوی مسلم رو شنیدی ؟ میدونی چند سال سابقه داره ؟

انسانها اینجورین ، همیشه دوست دارن از بهترین استفاده کنن ، رایگان هم باشه چه بهتر .

به نظر من میتونید از سرویس جستجوی مسلم استفاده کنید و دیگه بیخیال گوگل بشید . (البته اگه میتونید !)

• امتیاز 4
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...