• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
alireza1375

مشکل با افزونه اتوماتیک آپدیت عکس

10 پست در این موضوع قرار دارد

من دیروز یک مطلب روی سایتم گذاشتم خود افزونه عکس را اتوماتیک آپ کرد ولی امروز که آمدم مطلب بزارم دیدم تصویر را آپ نکرده مشکل از کجاست؟اگر افزونه مشکل دارد میشه یه افزونه معرفی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لا اقل اسم افزونه را می گفتید که متوجه بشیم راجب چی صحبت می کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک افزونه Auto Featured Image است که هیچ کنترل پنلی ندارد.یکی دیگر "آپلود خودکار عکس" است که کنترل پنل آن به قسمت تنظیمات>>رسانه وصل می شود.این افزونه را همیار وردپرس ساخته.قبلا با وجود هر دو هیچ مشکلی نبود ولی الان عکس را آپلود نمی کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم همين مشكل رو دارم ولي براي بعضي از عكسا و فهميدم عكسي كه خودكار اپلود شده يه چيزايي مثل اين (d8%) توي اسمش بوده كه فقط نمايش داده نميشه ولي واقعا روي هاست اپلود ميشه كه با ري نيم كاملا درست شد . هرچند كه تو اون سايت انگليسي (مبدا كپي) بدون مشكل نمايش ميده ولي تو سايت من نه !!!

از افزونه add linked images to gallery استفاده ميكنم

ویرایش شده در توسط arman100000

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فاصله در نام نباید داشته باشید کدی که می گید احتمالا منظورتون کد فاصله در انکدینگ iso در آدرس باره بجای فاصله (_) بگذارید وئ تست کنتید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نبايد از اينا (29% و ...) تو اسم عكس باشه چرا تو اون سايت مبدا (كه عكس رو ازش كپي كردم) بدون مشكل لود مي شه ولي تو سايت من با همون اسم لود نميشه

مثلا با اين اسم اين مشكل هست :

galaxy-2012-%20%2811%29.jpg

البته از اين دوستمون هم عذر ميخام كه تاپيكشو گرفتم ولي به احتمال زياد مشكل ايشون هم همينه ...

ویرایش شده در توسط arman100000

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر آدرس کامل بدید خیلی بهتر هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا مرتضی آدرس سایتم که همیشه تو امضا هست.من طوری افزونها را نصب کردم که یک واتر مارک هنگام آپلود آدرس سایت را زیر عکس بزند.یعنی من مطالب را با عکس را را برای مثال از سایت دیگر می گیرم بعد که دکمه انتشار را می زنم تمام عکس آپلود و واتر مارک اسن سایت را درج می کند.اگر به مطالب سایتم توجه کرده باشید می بینید که زیر آن ها آدرس سایتم به شکل قرمز رنگ است ولی تو این قسمت این اتفاق نیوفتاده است با اینکه چند بار مطلب را حذف و دوباره انتشار دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نبايد از اينا (29% و ...) تو اسم عكس باشه چرا تو اون سايت مبدا (كه عكس رو ازش كپي كردم) بدون مشكل لود مي شه ولي تو سايت من با همون اسم لود نميشه

مثلا با اين اسم اين مشكل هست :

galaxy-2012-%20%2811%29.jpg

البته از اين دوستمون هم عذر ميخام كه تاپيكشو گرفتم ولي به احتمال زياد مشكل ايشون هم همينه ...

این یک قانون کلی نیست ولی بعضی از افزونه ها ازش تبعیت می کنند و برای این نوع نامگذاری تنظیم شدند و معمولا در این مواقع در فایل readme.txt یا help.htm در موردش توضیح می دند اما با توجه به اینکه خیلی از ابزارها با آدرسی که درش فاصله یا حروف بزرگ انگلیسی هست ممکنه ایراد پیدا کنند بهتره هیچ وقت از هیچکدوم در نامگذاری استفاده نشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یک قانون کلی نیست ولی بعضی از افزونه ها ازش تبعیت می کنند و برای این نوع نامگذاری تنظیم شدند و معمولا در این مواقع در فایل readme.txt یا help.htm در موردش توضیح می دند اما با توجه به اینکه خیلی از ابزارها با آدرسی که درش فاصله یا حروف بزرگ انگلیسی هست ممکنه ایراد پیدا کنند بهتره هیچ وقت از هیچکدوم در نامگذاری استفاده نشه

حرف شما درست ولي سرعت نت من خيلي كمه و اين افزونه يكي از بهترين افزونه هايي كه تا حالا ديدم (حداقل براي من ! ) تنها مشكلش همينه البته با ري نيم درست ميشه ! اگه نياز به ري نيم نداشت ديگه عالي ميشد ! به هر حال بازم ممنون كه از كمك كردن دريغ نكرديد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری