رفتن به مطلب

استفاده از کد بجای این افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

توی وردپرسم افزونه زیاد دارم و این برام مشکل ساز شده

میخوام بجای یه سری افزونه هام از کد استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

افزونه Comment Notifier :

این افزونه همونطور که احتمالا می دونید زیر کامنت ها یه چک باکس اضافه میکنه که کاربر با زدن تیک اون،از کامنت های بعدی مطلع میشه. ممنون میشم یه راهنمایی کنید که من از کد برای اینکار استفاده کنم و دیگه افزونه رو پاک کنم.

افزونه SEO Friendly Images :

این افزونه میاد اتوماتیک برای تصاویر Title و Alt مشخص میکنه! میخوام اینکارو با کد انجام بدم.

افزونه WP Smush.it :

راهی هست که بشه بجای این افزونه از کد استفاده کرد؟؟

افزونه WP-PostViews و WP-Polls

اگه بجای این دوتا هم میشه از کد معادلشون استفاده کرد،ممنون میشم کد رو بدید. :wub:

لینک به ارسال

ممنون

الان اضافه کردم کد رو و افزونه رو غیرفعال کردم منتها مشکلش اینه که بازدید رو محاسبه نمیکنه و روی صفر قفله!

ببینید اینجا رو متوجه منظورم میشید.

چیکار کنم این مشکلش رفع بشه و شمارش کنه؟!

لینک به ارسال

یه شمارنده داخل حلقه نیاز داره. اضافه کردین؟

بله وارد سایت که بشید مشخصه تعداد بازدید هر پست

روی صفر قفل بود،تمام کدها رو حذف کردم دوباره گذاشتم،حالا روی 1 قفله :|

یه مشکل عجیب دیگه ام که الان متوجهش شدم :

من دیشب هاستمو عوض کردم دی ان اس دامینارم اوکی کردم همه چی ردیفه، منتها سایت الان شیلتر شده و من اومدم دامینا رو عوض کنم،با افزونه های ریپلیس که همیشه آدرسا رو چینج میکنم همینکارو انجام دادم ولی الان فقط برای خودم تغییرات رو انجام داده!!!

یعنی وقتی وارد اکانت ادمین میشم تغییرات اعمال شده، اما برای کاربرای عادی سایت هم بهم ریختس هم لینک پست ها همون لینک قبلیه که شیلتره!

این مشکل به چه دلیله؟؟ کسی تابحال به این مشکل خورده؟!! :blink:

لینک به ارسال

یه شمارنده داخل حلقه نیاز داره. اضافه کردین؟

عذر میخوام این تیکه کد کارش چیه متوجه نشدم!

<?php set_post_views (get_the_ID()); ?>

من این کد رو هرجای فایل سینگل قالبم که میذارم ادامه مطلب پست ها تا سر اون کد برای کاربر لود میشه!

یعنی مثلا اگه این کد رو بعد از عنوان پیت و بالای محتویات پست قرار بدم،وقتی وارد ادامه مطلب یه پست میشید پست فقط عنوانش لود میشه و دیگه محتویات نمیاد!

لینک به ارسال

با این آموزش مشکلم کامل رفع شد :

http://bigtheme.ir/%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

حالا در مورد باقی افزونه ها ممنون میشم راهنمایی کنید :wub:

لینک به ارسال

سلام.

یک راهش که تست نکردم این هست که افزونه رو مستقیم توی پوشه قالب کپی کنید با دستور require_once در فایل functions.php پوسته فایل اصلی افزونه رو فراخوانی کنید!

مثلا اسم پوشه افزونه my-plugin که باشه ، شما کپی می کنید توی پوسته و اینطوری به تابع require_once آدرس می دید:

/my-plugin/my-plugin.php

ولی دقت کنید که توابعی مثل plugin_dir_path و غیره رو باید تصحیح کنید که آدرس از پوسته بگیرن!

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...