رفتن به مطلب

شناساییی ویروس در قالب و وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

متاسفانه چند روزی میشه که وضعیت سایت به صورت نا امن تشخیص داده میشه و برای بازدید کننده ها به درستی بارگذاری نمیشه تصاویر رو هم براتون ضمیمه میکنم که بهتر متوجه بشید

باید حتما گزینه visit this unsafe site رو برای ورود به سایت کلیک کنیم

اینطور که پیداست وجود ویروس داخل هاست باعث این موضوع شده

ممنون میشم راهنمایی کنید

post-3333-0-45391000-1413394590_thumb.pnpost-3333-0-88556300-1413394606_thumb.pn

لینک به ارسال

اسکریپتهایی که توی قالب لود میشن رو به دقت بررسی کنید.

احتمالا توسط یک اسکریپت یک فایل مخرب بدون اجازه روی کامپیوتر نصب میشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اسکریپتهایی که توی قالب لود میشن رو به دقت بررسی کنید.

احتمالا توسط یک اسکریپت یک فایل مخرب بدون اجازه روی کامپیوتر نصب میشه.

راستش اونقدری حرفه ای نیستم که بخوام مشکل رو پیدا کنم

اگه کد خاصی لازم هست بفرمایید براتون بفرستم و در صورت امکان یه نگاه بهش بندازید

لینک به ارسال

کرک ! به نظرم مدتی سایتتون رو غیر فعال کنید و فقط با یه صفحه html معمولی بالا بیارید ، ببینید مشکل از محتویات سایته یا اینکه دامنتون واسه crack بودن مسدود شده. یه تستی کنید

ویرایش شده توسط silver21
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

متاسفانه چند روزی میشه که وضعیت سایت به صورت نا امن تشخیص داده میشه و برای بازدید کننده ها به درستی بارگذاری نمیشه تصاویر رو هم براتون ضمیمه میکنم که بهتر متوجه بشید

باید حتما گزینه visit this unsafe site رو برای ورود به سایت کلیک کنیم

اینطور که پیداست وجود ویروس داخل هاست باعث این موضوع شده

ممنون میشم راهنمایی کنید

post-3333-0-45391000-1413394590_thumb.pnpost-3333-0-88556300-1413394606_thumb.pn

البته ظاهرا شما ارائه دهنده کرک و کیجن و سریالهای غیر قانونی دسترسی به نرم افزارها هستید (موردی که این انجمن به شدت باهاش مخالفه و سعی کرده بهش خدمات نده) و اگر اینطوره این موضوع طبیعیه تعداد زیادی از نرم افزارها اللخصوص آنتی ویروس ها و تقریبا همه ی نرم افزارهای مطرح به جز ماکروسافت دارند رباتهایی را برای شناسایی کرکهای برنامه هاشون از گوگل اجاره می کنند که جلوی داد و ستد غیر قانونی نرم افزار گرفته بشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...