رفتن به مطلب

ارور ftp

پست های پیشنهاد شده

سلام .من دوباره مزاحم شدم :D

یه اسکریپت کوتاه کننده لینک روی هاستم نصب کردم و بعد از نصب که خواستم وارد فایل مننجر بشم ارور زیر رو داد

Unable to connect to FTP server farsizaban.tk on port 21.

باید چیکار کنم که مشکل رفع شه؟

راستی سایت هم دیگه باز نمیشه

شرمنده دوستان .

تاپیک رو ویرایش کردم تا یه چیز بش اضافه کنم ولی نمیدونم چرا یه تاپیک دیگه ایجاد شد.

شرمنده :rolleyes:

لینک به ارسال

سلام

شرمنده دوستان .

تاپیک رو ویرایش کردم تا یه چیز بش اضافه کنم ولی نمیدونم چرا یه تاپیک دیگه ایجاد شد.

شرمنده

دو تا نکته

1. ما تقریبا عادت کردیم

2. شما که اینقدر عجولی که بجای ویرایش یه پست دیگه می زنی با چه استدلالی افزونه ای که نمی شناسی نصب می کنی

تنها راهت حذف پوشه ی افزونه است البته به نظر می آد ایراد از سرور باشه

وقتی سایت رو می خوای باز کنی چجه اروری می ده؟

لینک به ارسال

افزونه نصب نکردم یه اسکریپت جدا از وردپرس نصب کردم

اررورش درست یادم نیست ولی میدونم این ارور که داد مال وقتی هست که چیزی رو هاست نصب نیست

العان سایت دیگه ارور نمیده ولی هنوز نمیشه به فایل مننجر رفت

لینک به ارسال

سلام

دو تا نکته

1. ما تقریبا عادت کردیم

2. شما که اینقدر عجولی که بجای ویرایش یه پست دیگه می زنی با چه استدلالی افزونه ای که نمی شناسی نصب می کنی

به جان خودم ویرایش کردم ولی نمیدونم چرا پست جدید درست شد :rolleyes:

لینک به ارسال

اسکریپت داره از پوت پیش فرض 21 برای اتصال به ftp استفاده میکنه.

که سرور شما از این طریق متصل نمیشه.

باید در تنظیمات اسکریپت این مقادیر تغییر کنه.

لینک به ارسال

مرتضی جان اصلا نمیتونم وارد فایل مننجر بشم که بخوام مقادیرش رو تغیر بدم.اگه میتونستم وارد شم کلا پاکش میکردم

لینک به ارسال

مرتضی جان اصلا نمیتونم وارد فایل منجر بشم که بخوام مقادیرش رو تغیر بدم.اگه میتونستم وارد شم کلا پاکش میکردم

مدیریت فایل ها بسته شده و FTP هم امکان اتصال وجود نداره :huh: فایل ها را چطوری به سرور انتقال دادید؟

اگر از این سایت (http://nazuka.net) استفاده میکنید به فکر تغییر Host باشید !

لینک به ارسال

از filezilla استفاده کن که بتونی از پرت جدید بری روی اف تی پی و پوشه ی اسکریپت را پاک کن تا مشکت رفع بشه

دانلود رایگان

http://filezilla-project.org/download.php

این کاری که گفتم مربوط به شرایطیه که سایبت ارور نداره ولی اگر سایت هم باز نشه احتمال داره از سرور مسدود شده باشی که یا باید کاری که سعید عزیز گفت بکنی یا تیکت به سرور بزنی (معمولا در هاست رایگان نصب یک سری از اسکریپت ها ممنوعه)

لینک به ارسال

مدیریت فایل ها بسته شده و FTP هم امکان اتصال وجود نداره :huh: فایل ها را چطوری به سرور انتقال دادید؟

مثل همیشه به فایل ممنجر رفتم و اپلود کردم و از حالت زیپ خارج کردم

اگر از این سایت (http://nazuka.net) استفاده میکنید به فکر تغییر Host باشید !

نه از این هاست استفاده نمیکنم

این کاری که گفتم مربوط به شرایطیه که سایبت ارور نداره ولی اگر سایت هم باز نشه احتمال داره از سرور مسدود شده باشی که یا باید کاری که سعید عزیز گفت بکنی یا تیکت به سرور بزنی (معمولا در هاست رایگان نصب یک سری از اسکریپت ها ممنوعه)

نه سرور مسدود نیست .چون سه تا سایت روی هاست نصب دارم و سایت ها باز میشن.اما نمیتونم وارد فایل مننجر هر سه تا بشم

از filezilla استفاده کن که بتونی از پرت جدید بری روی اف تی پی و پوشه ی اسکریپت را پاک کن تا مشکت رفع بشه

دانلود کردم چجوری باید به ftp وصلش کنم؟

لینک به ارسال

ای پی اتصال به هاست(در سمت چپ سی پنل نوشته) را در آدرس وارد کنید یوزر و پسورد هم که همونی هست بهاش وارد سی پنل میشید!!

Unable to connect to FTP server

farsizaban.tk

on port

21

.

به پشتیبان سرور بگید تا ftp یا پورت 21 را برای شما فعال کند

درکل باید با پشتیبان سرور ارتباط برقرار میکردید نه اینکه در انجمن مشکلات وردپرس تاپیک بزنید!!!

موفق باشید

لینک به ارسال

در تکمیل توضیح دوستان:

(File Transfer Protocol (FTP پروتکلی جهت انتقال فایله چیزی شبیه به همون مدیریت فایل در پنل هاستتون با قابلیت های تعیین سطح دسترسی و ...

اگر از هاست مجانی استفاده میکنید این اطلاعات در ایمیلی جهت تصدیق درستی ثبت نام شما ارسال شده و اگر خریداری کردید در انجمن آن و یا در پنل مدیریت هاست موجوده.

در 4 مرحله ساده:

post-368-0-63219000-1348488607_thumb.jpg

معمولاً نیازی به گذاشتن پورت نیست ولی اگر نیاز شد عدد 21 را در قسمت پورت تایپ و Connect را بزنید.

لینک به ارسال

در تکمیل توضیح دوستان:

(File Transfer Protocol (FTP پروتکلی جهت انتقال فایله چیزی شبیه به همون مدیریت فایل در پنل هاستتون با قابلیت های تعیین سطح دسترسی و ...

اگر از هاست مجانی استفاده میکنید این اطلاعات در ایمیلی جهت تصدیق درستی ثبت نام شما ارسال شده و اگر خریداری کردید در انجمن آن و یا در پنل مدیریت هاست موجوده.

در 4 مرحله ساده:

post-368-0-63219000-1348488607_thumb.jpg

معمولاً نیازی به گذاشتن پورت نیست ولی اگر نیاز شد عدد 21 را در قسمت پورت تایپ و Connect را بزنید.

مرسی داداش درست شد.واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم

درضمن از تمام دوستانی که راهنماییم کردم هم تشکر میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...