رفتن به مطلب

معرفی پنل قدرتمندو رایگان برای قالب با داکیومنت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام به تمامی اساتید و بزرگان دوستان عزیز من دنبال یک پنل برای قالب هام هستم که هم رایگان باشه هم قدرتمند ( یعنی همه ابزار ها رو داشته باشه ) هم داکیومنت کاملی داشته باشه و بشه تو تم جاش داد نه این کهع کاربر مجبور به نصب افزونهه اضافی باشه

لینک به ارسال

ببین اینجا کمکت میکنه ؟

معمولا من تنظیمات قالب رو دستی مینویسم بهترین روش ، اختصاصی سبک ساده

http://colorlib.com/wp/best-wordpress-theme-frameworks/

لینک به ارسال

ممنون از هر دو شما بزرگواران ولی این پنل ها داکیومنتی درست حسابی ندارند

لینک به ارسال

منظور شما از داکبومنت چیه ؟ مستندات کافی دارن همشون به اندازه ای که دیدم ، مستندات بیشتر از این نمیشه مطمئن باشید هیچ پنلی بیشتر از این مستندات نداره قطعا چرا که وقت زیادی میخواد اینکار و معمولا این پروژه ها اونقدر بزرگ نیستن

باید خودتون یاد بگیرید ، دیگه از این کاملتر بشه میشه آموزش کار با پنل بصورت کامل

لینک به ارسال

ببین اینجا کمکت میکنه ؟

معمولا من تنظیمات قالب رو دستی مینویسم بهترین روش ، اختصاصی سبک ساده

http://colorlib.com/wp/best-wordpress-theme-frameworks/

سلام

با این فریم ورک ها میشه قالب وردپرس رو طراحی کرد!؟

کارش اینه دقیقا؟

ویرایش شده توسط behnam90
لینک به ارسال

شما به جای اینه بیاید به صورت دستی تغییرات رو در قالب انجام بدید می تونید با با این فریم ورک ها اون تغییرات رو در پنل وردپرستون انجام بدید و برای قسمت های مختلف قالبتون تنظیمات مختلفی قرار بدید

لینک به ارسال

شما به جای اینه بیاید به صورت دستی تغییرات رو در قالب انجام بدید می تونید با با این فریم ورک ها اون تغییرات رو در پنل وردپرستون انجام بدید و برای قسمت های مختلف قالبتون تنظیمات مختلفی قرار بدید

یعنی عین یه افزونه باید نصب بشه

بعد تغییراتی که ایجاد میکنیم کدش رو وارد میکنه تو کدهای ما؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...