رفتن به مطلب

کوئری هفته

پست های پیشنهاد شده

از طریق ژنراتور کوئری ساز نمونه های آماده را ببینید نمونه ی کوئریش موجوده

http://wpu.ir/nzr7j

لینک به ارسال

ممنون از شما یک مورد رو اگر راهنمایی کنید ممنون می شم.الان در کوئری زیر که هفته است کدوم حالت رو انجام می ده؟

1-از روز فعلی 7 روز کم می کنه و می ره به 7 روز قبل؟

2-از شروع هفته جاری حساب و به شروع هفته ی قبل مراجعه می کنه؟

<?php
$popular = new WP_Query( array(
'post_type' => array( 'post' ),
'showposts' => 6,
'ignore_sticky_posts' => true,
'orderby' => 'comment_count',
'order' => 'dsc',
'date_query' => array(
array(
'after' => '1 week ago',//1 day ago, 1 week ago, 2 weeks ago, 1 month ago, 1 year ago, all time
),
),
) );
?>
<ul class="list-group">
<?php while ( $popular->have_posts() ): $popular->the_post(); ?>
<li class="list-group-item">
<?php the_title(); ?>
</li>
<?php endwhile; ?>
</ul>
<?php wp_reset_query();?>

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

اگر بخوایم برای روز یه کوئری بنویسیم چطور میشه؟ مثلا من پریازدیدها رو با قرار متا کی مخصوصش می خوام برای روز در نظر بگیرم کوئری به چه صورت می شه؟

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام.جناب مطمئنید که کوئری درست کار می کنه؟ من این افزونه رو دارم و می خوام بر اساس بازدید باشه کوئری به صورت زیر شده اما پست هایی که قدیمی هستند و کاربر با بازدید از اون ها باعث میشه تعداد بازدید بیشتر بشه توی کوئری نشون نمی ده و فقط پست های جدید رو نشون می ده.مثلا پست هست مال 1 ماه پیش با 4800 بازدید و با بازدید توی این هفته مثلا شده 5800 و تو کوئری نشون نمی ده اما پست جدید با 500 بازدید رو نشون می ده :huh:

'post_type' => array( 'post' ),
'showposts' => 2,
'ignore_sticky_posts' => true,
'orderby' => 'meta_value_num',
'meta_key'=> 'views' ,
'order' => 'dsc',
'date_query' => array(
array(
'after' => '1 week ago',
),
),

لینک به ارسال

خوب کار این کوئری همینه

اگر قراره کوئری تو کل مطالب سایت بگرده که نیازی به زمان بندی نداره

اینکار به این دلیله که سایت وقتی چند سال کار می کنه خواهی نخواهی پستهای قدیمیش همیشه بالاترین بازدید را دارند و همه لیست محبوبترین مطالب را می گیرند اینکار باعث می شه پر بازدیدترین مطالب یک بازه زمانی خاص جایگزینشون بشه و به عبارتی بازدید کنندگان را به طور تقریبا مساوی توی سایت پخش کنه

لینک به ارسال

خب درسته من می دونم فلان پست پربازدیده اما مهمان که وارد سایت می شه که نمی دونه بالاخره باید تو لیست بیاد تا ببینه این مطلب قدیمی هم تو این هفته پربازدید بوده.

این افزونه فکر کنم این موردی که من گفتم رو انجام می ده و تو دستوراتش من نگاه کردم اومده زمان ها رو تعریف کرده با فرمول مخصوص زمان و ... اما من نمی خوام افزونه های متفاوتی نصب کنم و برای هر قسمت یه افزونه باشه.

شما نمی دونید چه طور میشه اینکارو کرد؟

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

من نمی دونم شما چه کاری می خواهید انجام بدید

اگر می خواهید زمان مطرح نباشه که از کوئری معمولی استفاده کنید اگر می خواهید از یک زمان خاص کوئری چیده بشه از کوئری که در این مطلب اومده

اگر کار دیگه ای می خواهید بکنید توضیح بدید چی کار؟

لینک به ارسال

گفتم که ! می خوام پربازدیدترین مطالب هفته یا ماه رو بر اساس افزونه ی wp-postviews رو نشون بدم.این مطالب فرقی نداره که چندسال پیش منتشر شدن یا چند ماه پیش یا روز قبل یا امروز هر مطلبی که مثلا در یک هفته بازدیدش بیشتر بود رو نشون بده و قدیمی ها رو هم فیلتر نکنه

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

برای اینکار اول باید بازدید های هر روز را جداگانه ذخیره کنید که این افزونه اینکار را نمی کنه می تونید از افزونه آماره یا افزونه های استنت ساز دیگر استفاده کنید

لینک به ارسال

ممنون بهتره همین افزونه ی دومی که گفتم یعنی wp popular posts رو استفاده کنم. 4 ورژن از وردپرس گذشته هنوز هم باید مدام از افزونه استفاده کرد!

شما می تونید یه همچین چیزی که ساده باشه و فشار نیاره به سرور و محدوده ی زمانی روزانه - هفتگی و ماهانه داشته باشه درست کنید؟

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

منظورتون از اینکه 4 ورژن از وردپرس گذشته هنوز باید از افزونه استفاده کرد رو متوجه نشدم استفاده از افزونه مهمترین حسن سیستم وردپرس و با بالا رفتن ورژن ها قرار نیست حذف بشه بلکه قراره توسعه پیدا کنه

این کد را هر جور بنویسید فشارش روی سرور هست و افزونه ای که گفتید هم فشار بالایی داره

تونستن را که می تونم ولی برای سفارش تجاری باید در بخش خرید تایپیک بزنید

لینک به ارسال

وقتی افزونه ها مثل همین افزونه فشار میاره رو سرور و افزونه ی رایگان مناسب هم نیست به جاش استفاده کرد و خود وردپرس هم همچنین امکانی رو در خودش نداره پس نه افزونه خور بودنش سودی داره نه ورژن های بالاترش. وقتی امکاناتی ایبنچینی که خیلی مورد استفاده قرار می گیره و خود وردپرس در سیستم خودش اضافه نمی کنه برای کاربران دیگه نباید انتظار تعرف و تمجدید داشت.

تاپیک می زنم بخش خرید و فروش ببینم چه قدر هزینه داره

لینک به ارسال

فشار این افزونه بخاطر افزونه بودنش نیست ذخیره روزانه بازدید ها و داد و ستد خروجی هاشه که منابع سرور را استفاده می کنه چه با افزونه چه روی وردپرس چه بی افزونه و در هر جای دیگه

این امکان از لحاظ شما خیلی مورد نیازه ولی در مجموع اصلا کار مهمی رو برای سایت انجام نمی ده چون در دراز مدت مطالب قدیمی ایندکسشون رو در گوگل پیدا کردند و خواننده مستقیما بهشون ارجاع می شه و مشکل سر مطالب تازه منتشر شده است

به روز رسانی های وردپرس برای اضافه کردن امکانات اینچنینی نیست (حداقل فعلا) برای رفع نواقص و باگ های امنیتی است و چند به روز رسانی آخرش هم بیشتر روی بخش رسانه متمرکز بوده

وردپرس سیستم بی نقصی نیست ولی قابل تمجیده چون ما حصل کار قوی ترین برنامه نویسان جهانه و در نوع خودش بی نظیره و هنوز هیچ سیستمی در جهان خودش رو هم اندازه ی وردپرس برای رقابت ندونسته و این به خاطر تکنیک های برقراری ارتباط با دیتابیس و ساخت صفحات مجازیشه و اینکه کاربر محوره تمام افزونه های رایگانش ما حصل زحمت کسانیه که نیاز به اون افزونه را احساس کردند ما هم اگر مصرف کننده صرف نبودیم الان نیازهامون رو داشتیم تولید می کردیم و شاید سیستمی قابل رقابت با وردپرس می ساختیم ولی ترجیح دادیم مصرف کننده مطلق باشیم و جای اعتراضی هم نداریم

اگر با سرویس های عمدتا غیر رایگان قدیمی کار کرده بودید متوجه تفاوت ها می شدید

لینک به ارسال

سایت های دانلود نرم افزار و بازی به این افزونه ها خیلی نیاز دارند.اگر می شد و رایگان انجام می دادید و یه مورد سبک و ساده رو تو آموزشش هاتون اضافه می کردید خیلی خوب بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...