Ghasem Paran

آموزش مجازی با php

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه سوال برام پیش اومده.

این سایت هایی که آموزش مجازی میذارن از چه اسکریپتی استفاده میکنند ؟

چطوری میشه آموزش مجازی ساخت ؟

دانشجو بتونه از طریق وبکم استاد رو ببینه ، بتونه از استاد سوال بپرسه (هم صوتی و هم نوشتاری) و این که دانشجوها بتونند با هم دیگه چت کنند.

یه جا دیدم که استاد مثلا فایل pdf باز میکنه و بقیه هم همزمان میبنند.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حدس میزنم (مطمئن نیستم) اینا از streamهای سفارشی خودشون استفاده میکنن. یعنی یه کانال استریم راه میندازن و بعد دو طرف پیدا میکنه: 1. استاد 2. دانشجو

استاد احتمالاً با یه نرم افزار مخصوص که 100% php نیست داده ها رو میفرسته و دانشجو با نرم افزاری که اونم احتمالا php نیست اطلاعات رو دریافتم میکنه.

سوالتون خیلی خوب بود، حتماً در این باره تحقیق میکنم و اطلاعات تکمیلی رو اینجا میزارم.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون

کس دیگه اطلاع نداره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده اطلاع دقیقی ندارم اما فکر نمیکنم اینها با php باشه و به احتمال زیاد با زبان جاوا نوشته میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکثر چت رومها به این صورت هستن میتونین سورس چندتاشونو بینین

برای انتقال تصویر از نسخه های جدید jQuery میشه استفاده کرد

ولی عموما برای انتقال صدا و تصویر از فلش استفاده میشه

سمت سرور رو هم شما از هر زبان تحت وبی مثل php-perl-python-ruby-java,... میتونین استفاده کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdyhigh
      با سلام من افزونه yith cost of goods رو برای محاسبه سود زیان فروشگاه ووکامرسم نصب کردم . وقتی از طرف کاربر خرید انجام میشه فرایند بدون مشکل هست و گزارش گیری درست به ما میده
      اما اگه در صفحه سفارشات پنل ادمین اقدام به افزودن سفارش یا  ایجاد سفارش کنید ایتم های اضافه شده تون از نظر این پلاگین نادیده گرفته میشه و در گزارش گیری خودش حساب نمیشه وقیمت خریدش رو جلوی ایتم نمیاره
      از اون جایی که ما علاوه بر وبسایت به صورت تلفنی هم سفارش ایجاد می کنیم من خیلی فوری نیاز دارم که این موضوع حل بشه کسی میتونه راهنمایی کنه؟ پلاگین های دیگر مثل این خدمات ندارن و من هم کلی وقت سر ترجمه افزونه کردم و قیمت خرید کلی محصولات رو هم توش واردکردم برا همین نمیتونم از افزونه دیگه ای استفاده کنم کسی کمکی میتونه بکنه؟
    • توسط jigsaw
      سلام برای نصب ورد برس و تکمیل بایگاه داده (wp-config-sample) از طریق ویرایش متن اقدام کردم اما بعد اینکه با مرورگر برای ادامه نصب ادرس http://localhost/wordpress/wp-admin/setup-config.phpوارد کردم با خطا عدم شناسایی مواجه شدم (قبلش نام را به wp-config)تغیر دادم اما بعد اینکه خواستم با مرورگر بایگاه تکمیل کنم با خطای 2مواجه شدم خطاها بیوست میکنم کمک لطفا

• توسط Hamid_92
      با سلام خسته نباشید من قبلا به یک برنامه نویس طراحی وبسایت رو سپردم و ایشونم من رو راهنمایی کرد که پوسه و هاست و دامنه رو خودم بخرم بهش بدم نصب کنه حالا مشکلی پیش اومده در پوسته فارسی دیجی رادو من و نتونستم حلش کنم میخواستم ببینم چرا سورس کد رو روی سایت در قسمت مقالات سایتم نشون داده میشه!!!

تصویر پوسته ی دارای خطا
      هر دو لینک یکی است!
      qqqqq_Copy.bmp
    • توسط hassan_thari
      سلام من دو ماهه یه سایت رو راه انداختم از هر پنج پستی که تو سایت میزارم سه تاشون ایندکس نمیشه مشکل چی هست؟
    • توسط jistili1
      سلام دوستان.
      ببینید من یک فرم دارم که فقط دو input داره.یک اینپوت متن و یک اینپوت سابمیت.توی اینپوت متن ، کاربر کد imdb یک فیلم رو میده.بعد فرم من با ajax ارسال میشه.فرض بگیریم مقادیر برای صفحه check.php ارسال بشه.حالا من توی صفحه check.php همچین کدی رو دارم:
      <?php if(isset($_POST["btn"])) { echo file_get_contents("http://mydiba.club/".$_POST["link"]."/"); ?> <script src="jquery-3.4.1.js"></script> <script> $(document).ready(function(){ $(".-dl .Block_dl").each(function(){ var href=$(this).find(".dublboxa:first-of-type").attr("href"); $.ajax({ url:"check2.php", method:"POST", data:"link="+href }); }); }); </script> <?php } ?> اگه به کد دقت کنید ، وقتی کاربر کد imdb یک فیلم رو وارد کرد ، در صفحه check کل محتویات اون فیلم که در یکی از سایت های دانلود فیلم هست echo میشه.بعد در این قسمت یک ajax دیگه هم داریم که خودش توی یک صفحه check هست.کار این قطعه کد ajax که در جی کوئری نوشته شده اینه که تمامی لینک های دانلود اون فیلم رو از سایت دانلود فیلم بگیره و ببره به یک صفحه check دیگر که در اینجا اسمش check2.php هست.خودتون میتونید کد رو ببینید.حالا اینکه توی صفحه check2.php چی هست دیگه مهم نیست.خلاصشو بگم : من اینکارو کردم ولی همونطور که فکرشو میکردم انجام نشد.شما چه راه حلی برای این کار دارید؟در واقع الان با دو تا ajax تو در تو روبرو هستیم.
      یک قسمت از کد من اشکال داره یا در کل غیر استاندارد نوشتم؟اگه میشه یه راه حل بگید که اینکار رو بتونم انجام بدم.دقت کنید که اون قسمت از کد جی کوئری که از متد each استفاده کردم ، برای اینه که به ازای هر لینکی که در صفحه اون فیلم در سایت دانلود وجود دارد ، یک بار این ajax که خودش توی صفحه check یک ajax دیگست رو انجام بده.
      خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه کمکم کنید.
      ضمنا از curl هم نمیخوام استفاده کنم