Ghasem Paran

آموزش مجازی با php

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه سوال برام پیش اومده.

این سایت هایی که آموزش مجازی میذارن از چه اسکریپتی استفاده میکنند ؟

چطوری میشه آموزش مجازی ساخت ؟

دانشجو بتونه از طریق وبکم استاد رو ببینه ، بتونه از استاد سوال بپرسه (هم صوتی و هم نوشتاری) و این که دانشجوها بتونند با هم دیگه چت کنند.

یه جا دیدم که استاد مثلا فایل pdf باز میکنه و بقیه هم همزمان میبنند.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حدس میزنم (مطمئن نیستم) اینا از streamهای سفارشی خودشون استفاده میکنن. یعنی یه کانال استریم راه میندازن و بعد دو طرف پیدا میکنه: 1. استاد 2. دانشجو

استاد احتمالاً با یه نرم افزار مخصوص که 100% php نیست داده ها رو میفرسته و دانشجو با نرم افزاری که اونم احتمالا php نیست اطلاعات رو دریافتم میکنه.

سوالتون خیلی خوب بود، حتماً در این باره تحقیق میکنم و اطلاعات تکمیلی رو اینجا میزارم.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون

کس دیگه اطلاع نداره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده اطلاع دقیقی ندارم اما فکر نمیکنم اینها با php باشه و به احتمال زیاد با زبان جاوا نوشته میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکثر چت رومها به این صورت هستن میتونین سورس چندتاشونو بینین

برای انتقال تصویر از نسخه های جدید jQuery میشه استفاده کرد

ولی عموما برای انتقال صدا و تصویر از فلش استفاده میشه

سمت سرور رو هم شما از هر زبان تحت وبی مثل php-perl-python-ruby-java,... میتونین استفاده کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m2sali
      چطور میتونم در وردپرس یوزر کاربری که لاگین کرده رو با متد پست به یه صفحه asp ارسال کنم.

من میخوام یه لینک تو سایت وردپرسی یه لینک بذارم که کاربر که کلیک کرد ، اول چک کنه که لاگین کرده یا نه ، اگه لاگین نکرده اول مجبور باشه لاگین کنه و بعد از لاگین نام کاربریش از طریق متد پست به یه لینک خارجی ارسال بشه.
    • توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه ی دوستان.
      دنبال چند تابع هستم که بتونه تو موارد زیر کمکم کنه.
      1-نمایش تعداد تمام پست های منتشر شده (فقط تعدادشون)
      2-نمایش تمام کاربران (فقط تعدادشون)
      3-نمایش تعداد تمام نظرات (فقط تعدادشون)
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.