5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان گرامی

رو سایتم پوسته نصب کردم دارای یه بخشیه به نام آلبوم ، و هر پستی تو اون بخش قرار میدم آدرسش به این صورت میشه

www.mydomin.com/album/postname

و من میخوام این آلبوم وسطش رو تغییر بدم مثلاً بزارم MP3

تو قسمت فانکشن قالب و قسمت پست تایپ ها همه رو دستکاری کردم و تغییر دادم با این حال آدرس همش همون بود ، هیچ تغییری نکرد .

چند پلاگین تغییر پست تایپ هم نصب کردم ولی با این حال فایده ای نداشت .

کسی راه حلی برا این مشکل نداره ؟؟؟

ممنون میشم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی بخش آموزش انجمن در مورد پست تایپ آموزش کامل موجوده.

مطالعه کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی بخش آموزش انجمن در مورد پست تایپ آموزش کامل موجوده.

مطالعه کنید.

آموزشش رو خوندم ولی اطلاعاتی رو که میخواستم پیدا نکردم .

مشکلم حل نشد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب ندیده که نمیشه چیزی رو تحلیل کرد

شما همه اموزشهای پست تایپ رو خوندین ؟

همچین ریجستری نداره ؟

register_post_type( 'gallery_post_type', $args );

اینجا نام پست تایپ gallery_post_type هست

شما هم باید ریجسترهای پست تایپتون رو چک کنید

در نهایت اگر به نتیجه نرسیدین این روش رو اجرا کنین :

نام پست تایپتون رو که میدونین ( وقتی داخل سایت صفحه رو باز کنید نام پست تایپ در لینک آدرس بار موجوده )

حالا اون نام رو در کدهای قالبتون سرچ کنید و نام مورد نظر را جایگزین کنید

حتما مطمئن بشین کدی که تغییر میدین مربوط به ریجستر باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب ندیده که نمیشه چیزی رو تحلیل کرد شما همه اموزشهای پست تایپ رو خوندین ؟ همچین ریجستری نداره ؟
 register_post_type( 'gallery_post_type', $args ); 

اینجا نام پست تایپ gallery_post_type هست شما هم باید ریجسترهای پست تایپتون رو چک کنید در نهایت اگر به نتیجه نرسیدین این روش رو اجرا کنین : نام پست تایپتون رو که میدونین ( وقتی داخل سایت صفحه رو باز کنید نام پست تایپ در لینک آدرس بار موجوده ) حالا اون نام رو در کدهای قالبتون سرچ کنید و نام مورد نظر را جایگزین کنید حتما مطمئن بشین کدی که تغییر میدین مربوط به ریجستر باشه

دقت کنید تو چند فایل فانکشن و استایل و پست تایپ ، هر جایی که کلمه پست تایپ به کار رفته

register_post_type( 'album_post_type', $args );

if (get_post_type() == 'album' && is_single())

if ($files != NULL && get_post_type() == 'album' && is_single())

و از این قبیل پست تایپ ها ، جاهایی که آلبوم بود رو به mp3 تغییر دادم ولی هیچ تغییری نکرد ، تمام پست باز هم بر روی همون لینک آلبوم بالا میومدن ...

دقیقاً دورورز کامل وقتم رو گرفت ولی نفهمیدم چطور میشه تغییرش داد .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام. وقتی با موبایل سایت را باز می کنم فهرست اصلی بالای سایت باز نمی شود. لطفاً راهنمایی فرمایید. آدرس سایت: www.rkanal.ir
    • توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..

• توسط Borzou
      سلام
      قالب سایتم  مدرن فایل هست. آدرس سایت:    www.First90day.ir  و از EDD  استفاده میکنم.
      میخوام سایدبار سمت راست در قسمت نوشته ها و قسمت دانلودها موقعی که اسکرول میشه ثابت بمونه. تو قسمت تنظیمات قالب چیزی نبود.  چیکار کنم؟
      ممنون میشم جواب بدید.