رفتن به مطلب

ایندکس عجیب گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

بنده یه مشکل عجیبی دارم نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح کردم یا نه

من سایتو تازه راه اندازی کردم امروز متوجه شدم که صفحه ای عجیبی داره ایندکس گوگل میشه مثلا site.com/videos/88/ در صورتی که من 1 پست هم هنوز داخل اون صفحه ندادم و لینک پیجام اصلا به این صورت نیست

از افزونهall in one seo pack استفاده می کنم از افزونه xml sitemap هم استفاده می کنم

ممکنه مشکل از اینا باشه؟

لینک به ارسال

این لینک احتمالا لینک بایگانی دسته بندی videos است توی هفته گذشته هفت یا هشت مورد مشابه تاپیک زدند و به جواب رسیدند

ایندکس و گوگل را در سایت جستجو کنید و بخونید

لینک به ارسال

این لینک احتمالا لینک بایگانی دسته بندی videos است توی هفته گذشته هفت یا هشت مورد مشابه تاپیک زدند و به جواب رسیدند

ایندکس و گوگل را در سایت جستجو کنید و بخونید

ممنون از توجهتون بنده جستجو کردم ولی موردی رو پیدا نکردم 10 صفحه ای که نتایج جستجو بود رو زیرو رو کردم ولی چیزی دست گیرم نشد

اگه امکانش هست یا راهنمایی کنید یا لینک اون تاپیک هارو لطف کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

شما در مرحله اول باید صفحات بایگانی و هر صفحه ی دیگری بجز صفحه پیوند یکتای مطالبتون رو noindex کنید

گوگل باید به ازای هر مطلب منتشر شده شما فقط یک ایندکس ایجاد کنه نه بیشتر

لینک به ارسال

شما در مرحله اول باید صفحات بایگانی و هر صفحه ی دیگری بجز صفحه پیوند یکتای مطالبتون رو noindex کنید

گوگل باید به ازای هر مطلب منتشر شده شما فقط یک ایندکس ایجاد کنه نه بیشتر

http://forum.wp-pars...یو/#entry176180

ممنون بابت پاسختون

یه سوالی برام پیش اومده

استایلو من خودم نوشتم و این مشکل فقط در استاتیک پیجام هستش یعنی بنده اومدم یه استایل برای استاتیک پیجم زدم و داخلش از کوئری استفاده کردم حالا نمی دونم چرا انقدر داره نامبر میندازه

و این که در مطلب که لینک گذاشته بودید گفته بودید که فقط سینگل پستا ایندکس بشن بنده از صفحه های کاستوم تاکسونومی برای ساخت پروفایل یا ارشیوه خواننده ها کردم که لازمه ایندکس بشن

در این مورد چی راهنمایی میکنید؟

بهتر نیست فقط پیج ایی که این مشکلو ایجاد کردن نو ایندکس بشن؟

در این صورت کد به این شکل میشه؟

<?php
if(is_page()) { ?>
<meta name="robots" content="noindex, nofollow">
<?php }?>

ویرایش شده توسط ARIARAD
لینک به ارسال

روش صحیح سئو اینه که فقط و فقط صفحات اصلی مطالب ایندکس بشند ولی در کوتاه مدت ایندکس اشتباه بایگانی ها سایت را بالا می بره چون تعداد تگهای صفحات بایگانی بیشتر از یک پسته که این اتفاق در سال دوم می تونه سایت رو کاملا از گوگل حذف کنه

لینکی که گذاشتم رو کامل بخونید توضیح داده شده

ضمن اینکه نمی شه اصول ثابتی رو برای همه سایتها در نظر گرفت و هر سایتی مبنای خودش رو داره و برای سئوی اصولی و درست باید به شکل خودش متا تگهاش تنظیم بشه

لینک به ارسال

روش صحیح سئو اینه که فقط و فقط صفحات اصلی مطالب ایندکس بشند ولی در کوتاه مدت ایندکس اشتباه بایگانی ها سایت را بالا می بره چون تعداد تگهای صفحات بایگانی بیشتر از یک پسته که این اتفاق در سال دوم می تونه سایت رو کاملا از گوگل حذف کنه

لینکی که گذاشتم رو کامل بخونید توضیح داده شده

ضمن اینکه نمی شه اصول ثابتی رو برای همه سایتها در نظر گرفت و هر سایتی مبنای خودش رو داره و برای سئوی اصولی و درست باید به شکل خودش متا تگهاش تنظیم بشه

ممنون بله پستو رو کامل مطالعه کردم

اما پاسخ یک سوالمو ندادین !

اگر بخوام فقط پیج هام یعنی پیج های استاتیکم مثل همون video نو ایندکس بشن کد مربوطه به چه شکل میشه؟

آیا این کد درسته؟

<?php
if(is_page()) { ?>
<meta name="robots" content="noindex, nofollow">
<?php }?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...