رفتن به مطلب

کد استفاده در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

این افزونرو نصب کردم wp-private-messages حالا میخوام تو سایت یه قسمت جدا استفاده کنم که نیاز نباشه کاربر از ap-admin پیامها رو ارسال و دریافت بکنه

توی فایل راهنماش هم نه شورت کد داشت و نه کدی که بشه تو قالب استفاده کرد

یه افزونه هم هست به اسم private-messages-for-wordpress اما نمیخوام ازش استفاده کنم

به جز افزونه های بالا افزونه ای هست که فقط برای ارسال پیام خصوصی بین کاربران باشه و بشه توی قالب استفاده کرد؟

لینک به ارسال

میتونی از wp mingel استفاده کنید

لینک به ارسال

این افزونه یک قالب جدا برای اینکار داره که وقتی وارد تنظیماتش می شید بهتون گزارشش رو می ده اون فایل را باید کپی کنید روی پوشه ی قالب خودتون و بعد یک برگه خالی با انتخاب اون فایل به عنوان قالب بسازید اون برگه رو در سایت معرفی کنید برای استفاده کاربران

اسم برگه ای که باید کپی کنید pm4wp-template.php که در پوشه ی افزونه روی هاستتون و مسیر

/wp-content/plugins/private-messages-for-wordpress

می باشد

لینک به ارسال

اینو میدونم و گفتم نمیخوام از این استفاده کنم تو پست اول هم گفتم :)

شما کدهای اونرو بردار بگذارش توی قالب خودت

افزونه user massage هم هست ولی اونم توی ادمین بهت اتصال می ده

اون دو تا افزونه در واقع دو ویرایش از یک افزونه اند برگه ای که افزونه دوم داره را افزونه اول هم می شناسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...