• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
محسن کسایی

اشکال در قالب سایت با به روز کردن آماره وردپرس!

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، متاسفانه زمانی که نگارش تازه ای از آماره وردپرس برای بروزرسانی منتشر می شود و من اقدام به بروزرسانی این افزونه می کنم، در قالب سایت من مشکلی پیش می آید و قسمتی از سایت بالا نمی آید. و در قسمت آمار قالب سایت این ارور نشان داده می شود:

Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_useronline() in /home/cyanhome/public_html/wp-content/themes/CyanHome/sidebar-right.php on line 14

چگونه می توان این مشکل را رفع کرد؟

کدهای سایدبار راست رو هم ضمیمه قرار دادم.

sidebar-right.txt

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم آدرس سایت: http://cyan-home.com :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما مطمعنید افزونه فعال است.اگه بله!! یکبار فعال و غیر فعال کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما مطمعنید افزونه فعال است.اگه بله!! یکبار فعال و غیر فعال کنید.

افزونه نگارش قدیمی فعال بود، بعد من بروزرسانی کردم. و این اتفاق افتاد، قبلا هم این چنین می شد. ولی می رفتم از سی پنل هاست افزونه رو پاک می کردم و دوباره نصب می کردم اونوقت درست می شد. ولی الان اصلا درست نمی شه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی آپدیت آماره اخطار داده شده بود که این افزونه مخصوص سایت هایی است که با ورژن 5.3 PHP دارن کار میکنن! و حتّی برای اون سایت ها هم گفته بود که بک آپ بگیرید از سایتتون.

از هاستینگتون بخواین و یه بک آپ براتون بزنه و آخرین ورژن آماره رو دانلود و روی سایتتون نصب کنید حل میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل این هم که با پاک کردن افزونه هم کارتون درست نمیشه اینه که شما از کد های افزونه برای نمایش بازدیدهاتون استفاده میکنید

منظورم اینه:

<section class="box normal"><div class="box-top"><i class="fa fa-signal"></i><h3>آمار سایت</h3></div>
<ul>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>کاربران آنلاین: <?php echo wp_statistics_useronline(); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید امروز: <?php echo wp_statistics_visit('today'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید دیروز: <?php echo wp_statistics_visit('yesterday'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید این ماه: <?php echo wp_statistics_visit('month'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید کل: <?php echo wp_statistics_visit('total'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>کل پست ها: <?php echo wp_statistics_countposts(); ?></li>
</ul>
</section><!-- .box -->

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری