رفتن به مطلب

اشکال در قالب سایت با به روز کردن آماره وردپرس!

پست های پیشنهاد شده

سلام، متاسفانه زمانی که نگارش تازه ای از آماره وردپرس برای بروزرسانی منتشر می شود و من اقدام به بروزرسانی این افزونه می کنم، در قالب سایت من مشکلی پیش می آید و قسمتی از سایت بالا نمی آید. و در قسمت آمار قالب سایت این ارور نشان داده می شود:

Fatal error: Call to undefined function wp_statistics_useronline() in /home/cyanhome/public_html/wp-content/themes/CyanHome/sidebar-right.php on line 14

چگونه می توان این مشکل را رفع کرد؟

کدهای سایدبار راست رو هم ضمیمه قرار دادم.

sidebar-right.txt

لینک به ارسال

سلام

شما مطمعنید افزونه فعال است.اگه بله!! یکبار فعال و غیر فعال کنید.

افزونه نگارش قدیمی فعال بود، بعد من بروزرسانی کردم. و این اتفاق افتاد، قبلا هم این چنین می شد. ولی می رفتم از سی پنل هاست افزونه رو پاک می کردم و دوباره نصب می کردم اونوقت درست می شد. ولی الان اصلا درست نمی شه.

لینک به ارسال

توی آپدیت آماره اخطار داده شده بود که این افزونه مخصوص سایت هایی است که با ورژن 5.3 PHP دارن کار میکنن! و حتّی برای اون سایت ها هم گفته بود که بک آپ بگیرید از سایتتون.

از هاستینگتون بخواین و یه بک آپ براتون بزنه و آخرین ورژن آماره رو دانلود و روی سایتتون نصب کنید حل میشه.

لینک به ارسال

دلیل این هم که با پاک کردن افزونه هم کارتون درست نمیشه اینه که شما از کد های افزونه برای نمایش بازدیدهاتون استفاده میکنید

منظورم اینه:

<section class="box normal"><div class="box-top"><i class="fa fa-signal"></i><h3>آمار سایت</h3></div>
<ul>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>کاربران آنلاین: <?php echo wp_statistics_useronline(); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید امروز: <?php echo wp_statistics_visit('today'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید دیروز: <?php echo wp_statistics_visit('yesterday'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید این ماه: <?php echo wp_statistics_visit('month'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>بازدید کل: <?php echo wp_statistics_visit('total'); ?></li>
<li><i class="fa fa-caret-left"></i>کل پست ها: <?php echo wp_statistics_countposts(); ?></li>
</ul>
</section><!-- .box -->

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...