رفتن به مطلب

مشکل در افزونه Comment Rating

پست های پیشنهاد شده

سلام ذوستان من از افزونه Comment Rating برای امتیاز دهی به کامنت ها استفاده میکنم.

تا دیروز این افزونه بدون مشکل کار می کرد ولی امروز ارور زیر رو میده موقع ثبت امتیاز میده

Error: mysql: Access denied for user "test"@"localhost" (using password:No)

اصلا من یوزر test برای دیتابیس ندارم

لینک به ارسال

باید فایلی برای کانفیگ داشته باشه که توش مشخصات صحیح دیتابیسی خودتون رو باید وارد کنید

لینک به ارسال

این ارور لاگش هست

[22-Oct-2014 09:27:15 UTC] PHP Warning: mysql_query(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50536 Library:50619 in /home/faraghlit/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/ck-processkarma.php on line 38
[22-Oct-2014 09:27:15 UTC] PHP Warning: mysql_query(): Access denied for user 'faraghlit'@'localhost' (using password: NO) in /home/faraghlit/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/ck-processkarma.php on line 38
[22-Oct-2014 09:27:15 UTC] PHP Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/faraghlit/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/ck-processkarma.php on line 38

فایل های اپشن هم دیدم قسمتی برای معرفی دیتابیس پیدا نکردم

در هرصورت فایلهای اپشنش رو الود کردم. لطفا اگر امکانش هست یک نگاهی بندازید ببینید مشکل از چیه

ممنون

ck-processkarma.php

comment-rating.php

comment-rating-options.php

لینک به ارسال

افزونه کانفیگش رو از کانفیگ خود سایت می گیره

مشروط بر اینکه به ساختار پوشه ها دست نخورده باشه یعنی مسیر افزونه اینجوری باشه

site.com/wp-content/plugins/comment-rating/

خط 18 و 19 از فایل ck-processkarma.php

require_once('../../../wp-config.php');
require_once('../../../wp-includes/functions.php');

شاید آپدیتش مشکلی داشته چند روزی افزونه را غیر فعال کنید اگر مشکل از تداخل کدهاش باشه به روز رسانی می شه

لینک به ارسال

ممنون اقای فخار من قبل زدن تاپیک چند روزی غیر فعال کرده بودمش. هیچ راهی نداره. چون من از این افزونه 2 سال استفاده میکنم و تمام امتیاز ها توی دیتابیس ذخیره شده اگر افزونه دیگه ای استفاده کنم امتیاز ها از بین میره.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

فایل wp-config.php اطلاعات اشتباه نداره وگرنه سایت اصلا لود نمی شد

اینکه

اصلا من یوزر test برای دیتابیس ندارم

نتیجه اش اینه که فایل داره ازبین راه از جای دیگه ای تزریق اطلاعات میشه که ممکنه هر اسکریپت و نرم افزاری باشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

منم یه همچین مشکلی برام پیش اومده و جالبش اینه یه مرتبه اتفاق افتاده و حتی کل هاست و دیتابیس رو هم حذف کردم ولی نشد که نشد و همچنان خطای برقراری ارتباط با دیتابیس میده!

کمک

لینک به ارسال

سلام 

مشکل از نسخه php بالای هاست است

با پایین آوردن نسخه php مشکل بکلی برطرف میشه ولی..

ولی تا کی از نسخه های پایین و دارای مشکلات امنیتی استفاده کنیم؟؟

کسی از دوستان هست که بتونه در این زمینه -سازگار کردن افزونه با نسخه های بالای php- کمک کنه؟

در ضمن این افزونه و امکاناتش اینقدری ارزشش رو داره که این کار روش صورت بگیره!!

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...