رفتن به مطلب

ایجاد پاراگراف در نمایش متن گرفته شده از پایگاه داده

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوتا سوال دارم :

1. چطور میشه متنی رو که از طریق یک فورم و از textare وارد شده و توی یک متغییر text ذخیره شده رو وقتی فرامیخونیم به صورت همون پاراگراف هایی باشه که تایپ شده یعنی وقتی کاربر اینتر زده و رفته خط بعد حالا توی نمایش دوباره ی اون متن دقیقا همونجور نمایش داده بشه نه اینکه کل متن رو پشت سرهم نشون بده .

2. چطور میشه کاری کرد که کاربر بتونه از کدای ساده ی html هم استفاده کنه که موقع فراخونی و نمایش متن یه رنگ و لعابی هم داشته باشه . و آیا خطر نداره برای پایگاه داده که کاربر بتونه متنش رو با کد html ارسال کنه یا نه ؟

الان چه توی ارسال و چه توی خوندن چطور باید کار کرد .

اسمکریپت هم php هست .

ممنون از راهنماییتون .

لینک به ارسال

سلام

دوتا سوال دارم :

1. چطور میشه متنی رو که از طریق یک فورم و از textare وارد شده و توی یک متغییر text ذخیره شده رو وقتی فرامیخونیم به صورت همون پاراگراف هایی باشه که تایپ شده یعنی وقتی کاربر اینتر زده و رفته خط بعد حالا توی نمایش دوباره ی اون متن دقیقا همونجور نمایش داده بشه نه اینکه کل متن رو پشت سرهم نشون بده .

2. چطور میشه کاری کرد که کاربر بتونه از کدای ساده ی html هم استفاده کنه که موقع فراخونی و نمایش متن یه رنگ و لعابی هم داشته باشه . و آیا خطر نداره برای پایگاه داده که کاربر بتونه متنش رو با کد html ارسال کنه یا نه ؟

الان چه توی ارسال و چه توی خوندن چطور باید کار کرد .

اسمکریپت هم php هست .

ممنون از راهنماییتون .

سلام

باید از یکی editor های موجود استفاده کنید.

پیشنهاد من استفاده از CKEditor است.

ذخیره html در دیتابیس خطری نداره

CKEditor با جی کوئری هست ، فقط کافیه برای textarea نام بذارید و با دستور :

$_POST['your textarea name']

در php محتواش رو بگیرید.

برای چاپ هم کافیه در هر جایی که میخواید نمایش داده بشه ، از دیتابیس بخونید و echo کنید.

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...