رفتن به مطلب

هاست و دامین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما عزیزان

ببخشید دوستان یه سوال خیلی مهمی دارم که خیلی فکرمو مشغول خودش کرده

من مدت زمان دامنه و هاستم چند روز دیگه داره تموم میشه

درست بعد از اتمام وقت دامنه و هاستم 5 روز دیگه تمدیدیش میکنم میخوام بدونم تو این 5 روز رتبه الکسام پایین میاد ؟

و میخوام بدونم بازدید سایتم کلا صفر میشه یا پایین میاد ؟

وقتی فعالش کنم یا تمدید کنم هاست و دامنه خودمو سایت بازم مثل قبل فعال بشه بازم رتبه الکسام خوب میشه و یا کلا باز همه چی از اول شروع نمیشه مثل روز اول؟ ممنون میشم کمکم کنید راستش من زیاد وارد نیستم

با تشکر از شما دوستان عزیز :wub:

لینک به ارسال

حب در این حالت مثل این میمونه که شما 5 روز سایت رو بسته باشید و هر کاربر که وارد سایت میشه به در بسته میخوره و 100% در رتبه تاثیر میگذاره

اما به صفر نمیرسه در 5 روز , همنین بعد از تمدید هر رتبه ای که هستش همون رو تغییر میده نه اینکه دوباره از صفرر شروع کنه

شما بهتر که قبل از اتمام سریع تمدید ون به احتمال زیاد مدیر سرور به خاطر عدم پرداخت وه هاست , تمام اطلاعات شما رو که در هاستتون هست رو حذف کنه ( تجربه شخصی ))

لینک به ارسال

حب در این حالت مثل این میمونه که شما 5 روز سایت رو بسته باشید و هر کاربر که وارد سایت میشه به در بسته میخوره و 100% در رتبه تاثیر میگذاره

اما به صفر نمیرسه در 5 روز , همنین بعد از تمدید هر رتبه ای که هستش همون رو تغییر میده نه اینکه دوباره از صفرر شروع کنه

شما بهتر که قبل از اتمام سریع تمدید ون به احتمال زیاد مدیر سرور به خاطر عدم پرداخت وه هاست , تمام اطلاعات شما رو که در هاستتون هست رو حذف کنه ( تجربه شخصی ))

ممنونم ازتون خیلی خیلی ممنونم پس تمیدیش کنم باز سایت مثل الانی که هست بر میگرده دیگه درسته ؟ و باز مثل قبل بازدید به سایتم میاد البته اگه باز مثل الان فعال باشه دیگه ؟

چون یکی از دوستای بنده به من گفت اگه تمدید کنی سایتت رو دیگه پست هم بزاری داخل سایتت دیگه نه از گوگل برات بازدید میاد نه امارت میره بالا نه کلا رتبه الکسات خوب میشه تمدید نکنی بهتره برام سوال شد که چرا سایت های که تمدید میکنن به این مشکل بر نمیخورن

اگه بدونم که باز بعد از تمدید هاست و دامنه باز سایتم مثل الانی باشه وکه بازدیدش بالای 1000 تا هست و پست بزارم باز گوگل مثل قبل برام بازدید بفرسته هر چه زودتر تمدید میکنم ولی ترس دارم

لینک به ارسال

والا الان موندم تمدیش کنم یا نه

میترسم تمدیش کنم که حرفی که دوستم زد راست باشه

میخوام تمدید نکنم بخیال سایت بشم ولی خیلی براش زحمت کشیدم یکی از بهترین سایت های عاشقانه تو ایرانه !!! مثل نغمه سرا و لاو98 یا بوسه

بازدید روزانم بالای هزارتا هست و رتبه الکسام زیر 14 هزارتا البته تو ایران

بالا 20 تا در روز داخل سایت پست میزارم برای همین زود پیشرفت کرد

ولی اگه ببینم بازم مثل الان که سایتم خیلی خوب امار و بازدید داره و رتبه الکساشم روز به روز داره بهتر میشه

بعد از تمدید باز سایت رو مثل قبل پست که میزاشتم پست بزارم

باز امار الکسام بهتر میشه و بازدیدم مثل قبل بهتر میشه حتما تمدیدش میکنم ولی میترسم بعد از تمدید همه چی خراب بشه و حرف دوستم درست از اب در بیاد !!

لینک به ارسال

بیشتر شرکت ها که هاست رو درجا در اتمام زمان تمدید ساسپند نمیکنن و شاید 1 هفته بهتون فرصت بدن تا تمدید کنید .

ولی دامنه رو نمیتونن چون مال ریجستارتر هستش .

لینک به ارسال

ربطی نداره

شما اگه سایت رو ول کنین افت میکنه و به صفر میرسه

اما اگر سایت به روز و همیشه در دسترس باشه پیشرفت میکنه

شما هاست و دامین رو دقیقا مثل یک خونه در نظر بگییرین هاست فضای خونه شما و دامین ادرس خونه شما

حالا اگر شما اجاره خونه تون رو ندین چه اتفاقی می افته و اگر بدین چه اتفاقی می افته

پس 100% تمدید کردن سایت هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه , با خیال راحت تمدید کنید که سایتتون آنلاین بمونه

لینک به ارسال

ربطی نداره

شما اگه سایت رو ول کنین افت میکنه و به صفر میرسه

اما اگر سایت به روز و همیشه در دسترس باشه پیشرفت میکنه

شما هاست و دامین رو دقیقا مثل یک خونه در نظر بگییرین هاست فضای خونه شما و دامین ادرس خونه شما

حالا اگر شما اجاره خونه تون رو ندین چه اتفاقی می افته و اگر بدین چه اتفاقی می افته

پس 100% تمدید کردن سایت هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه , با خیال راحت تمدید کنید که سایتتون آنلاین بمونه

ممنونم ازتون خیلی خیلی ممنونم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...