رفتن به مطلب

سرویس دهنده ای میل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان بزرگوار

میخواستم بدونم که آیا سی ام اسی هست که بشه باهاش یه سرویس دهنده ای میل درست کرد؟

مدتیه قصد دارم یه سرویس دهنده ایمیل واسه خودم و آشنایان درست کنم.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

درست کردنش که میشه اما

باید به میزبان هاست خودتون بگید چون ایمیل منابع تقریبا زیادی مصرف میکنه لبته از نوع مارکتش

میتونی از سایت های نالرز اسکریپ و پی سی ول خدا بیامرز استفاده کنید من یکی فارسی به چشمم خورد سرچ کن نتونسیت بیا پیدا کنم واستون

لینک به ارسال

سرویس دهنده ایمیل یک نرم افزار می خواد که باید روی روت اصلی هاست و در طرف سرور بسته بشه و سرورتون باید از پهنای باندی که نیازتونه و ترافیک اشتراک هاتون پشتیبانی کنه اگر موردتون شرکتی باشه و محدود به پرسنل معمولا می پذیرند ولی سرویس ایمیل دهی ربطی به نمایش ایمیل نداره و برای اون یا باید iframe بگذارید یا از اسکریپت ها استفاده کنید

در ضمن سرور باید از pop3 و IMAP , SMTP پشتیبانی کنه

لینک به ارسال

در تکمیل حرفهای آقا ایمان و آقا مرتضی ، راه اندازی سرویس ایمیل نیازمند فضای بسیار زیادی است شاید یک ترا بایت .

همچنین فکر نکنم اسکریپتی رایگان و غیر رایگان پیدا کنید که بتونن تضمین بدن تعداد نامحدود اکانت رو ساپورت کنن ، و قطعاً دارای محدودیت هستن .

همچنین بحث اعتماد به سیستم هم هست ، شما باید با سیاستی برید جلو که کاربر بتونه بهتون اعتماد کنه ، ایمیل مثل سرویس وبلاگ دهی نیست ، به شخصه تموم اکانتهایی که هر جا میسازم ، اطلاعاتش به ایمیلم میاد .

من یکی حاضر نیستم دو دستی اطلاعاتی رو تقدیم کنم (البته جسارت نباشه .)

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت رایگان زیاد داریم نمونه:

http://www.noupe.com/ajax/10-ajax-webmail-clients.html

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت رایگان زیاد داریم نمونه:

http://www.noupe.com/ajax/10-ajax-webmail-clients.html

مرسی داداش. حالا به نظرت کدومش از بقیه بهتره؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ببخشید که مجددا این تاپیک رو بالا میارم:

به نظرتون به جای این همه دردسر، بهتر نیست که روی روت هاست یه فایل HTML بذارم و توش یه گزینه لاگین باشه و کاربر با زدن اون گزینه به صفحه mydomain/webmail منتقل بشه؟

وقتی رو هاست سه تا سیستم مدیریت ای میل هست چه کاریه که بیام یکی دیگه هم روش نصب کنم؟

و لطفا بگید کدومش امنیت بیشتری داره؟ اینکه خودم نصب کنم یا اینکه از سیستم های خود هاست استفاده کنم؟

لازم به ذکره که من این سرویس دهنده ای میل رو برای کارمندهای خودم میخوام درست کنم و قرار نیست کسی بیاد اونجا ثبت نام کنه :P

ویرایش شده توسط kavoshgar
لینک به ارسال

اگر سی پنل دارید بله از همون ها هم میتونید استفاده کنید ولی کاربری بدی دارن و خیلی باهاشون راحت نخواهید بود.

لینک به ارسال

اگر سی پنل دارید بله از همون ها هم میتونید استفاده کنید ولی کاربری بدی دارن و خیلی باهاشون راحت نخواهید بود.

همون راندکیوب که بالاتر ذکر کردین، الان خیلی به نسبت قبل بهتر شده. آپ دیت کردن ورژن قدیمیا رو. به نظرم بهترین گزینه است :P

به هر حال ممنون بازم اگه سئوالی بود میپرسم :D

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام. ببخشید که پست قدیمی رو بالا میارم. کدوم از اینا رو باید دانلود کنم؟

http://atmail.com/try-now

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...