رفتن به مطلب

جستجو در صفحه ای خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام یه چیز تو مایه های دایرکتوری راه بندازم برا سایت و طبیعتا به یه جستجوگر نیاز دارم میخام ببینم چطوری یه جستجوگر بسازم که فقط و فقط در یه دسته بندی خاص سرچ کنه و هیچجا معلوم نباشه که داره این کارو میکنه یعنی در ظاهر ما فقط یه فیلد ببینیم و البته تگ هم داشته باشه که بشه تو متن یه پست ازش استفاده کرد یعنی فقط ابزارک نباشه.

اگه کسی پیشنهادی برای ساختن نحوه ی دایرکتوری داره هم بده (منظور یه دانشنامه اس که مثلا مثل فرهنگ لغت یه لغت که برای ما اسم یه مفهوم تخصصیه را بش بدی و اون یه توضیح راجبش بهت بده)

ممنون

ویرایش شده توسط siavash.m
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

می تونید هر لغت رو به عنوان یه پست داخل سایت ارسال کنید و از فرم جستجوی ساده وردپرس استفاده کنید. البته افزونه هم در این مورد زیاده.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

می تونید هر لغت رو به عنوان یه پست داخل سایت ارسال کنید و از فرم جستجوی ساده وردپرس استفاده کنید. البته افزونه هم در این مورد زیاده.

خیلی ممنون از پاسختون در واقع منم همین کارو کردم و پست جداگانه ایجاد کردم ولی میخام جستجوگر فقط در بین این دسته از پست ها بگرده جستجوی ساده سایت تمامی مطالبو میگرده الان توی یه برگه لینک دادم به پست ها تا بشه از جستجوی مرورگر استفاده بشه البته یه افزونه هم بود که میشد کتگوری جستجو را انتخاب کرد ولی میخام غیر قابل تغییر باشه ینی من برا جستجوگر کتگوری را تعیین کنم و کاربر فقط جستجو کنه و نتونه دسته بندی جستجوگرو تغییر بده

سپاس از پاسختون

لینک به ارسال

<form action="<?php bloginfo('url');?>">
<input type="search" name="s">
<input type="hidden" name="cat" value="5">
<input type="submit" >
</form>

بجای 5 عدد آی دی دسته بندی مورد نظرتون رو بگذارید.

لینک به ارسال

<form action="<?php bloginfo('url');?>">
<input type="hidden" name="cat" value="5">
<input type="submit" >
</form>

بجای 5 عدد آی دی دسته بندی مورد نظرتون رو بگذارید.

خیلی ممنون از راهماییتون

من این کد را توی بخش متن در ابزارک ها میزارم و آیدی را جای عدد 5 گذاشتم ولی وقتی عنوان مطالبو سرچ میکنم در سرچ باکسش میگه هیچ صفحه ای پیدا نشد و صفحه ارور 404

لینک به ارسال

برای اینکه کد را در چک باکس متن قرار بدید

<?php bloginfo('url');?>

رو بردارید و بجاش نشانی سایت را بگذارید

لینک به ارسال

برای اینکه کد را در چک باکس متن قرار بدید

<?php bloginfo('url');?>

رو بردارید و بجاش نشانی سایت را بگذارید

بازهم ممنون الان جستجو میکنه ولی مشکل اینه که فقط در دسته ی ای که آیدیشو وارد میکنم نیست بلکه همه نتایجو نمایش میده و نتیجه اش با نتایج جستجوی عادی توی سایت یکیه

لینک به ارسال

ممنون دسته بندی درست بود به جای آدرس سایت من آدرس صفحه ی دسته بندیو گذاشتم درست شد.

خیلی ازتون ممنون

فقط یه مسئله هست اونم اینکه اول فیلدش کادر نداره و اینکه تا میخام به جا sumbit فارسی بزارم کلا دکمه حذف میشه

ویرایش شده توسط siavash.m
لینک به ارسال

بجای submit نباید فارسی بگذارید

<input type="submit" value="جستجو کن">

خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم

ببخشید یه سوال دیگه دارم چطو میشه کاری کرد که فقط بین عناوین پست ها بگرده و نه متن داخلشون؟

البته بام شرمنده هی اذیت کردم

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

این رو تست کنین:

<form action="<?php bloginfo('home');?>">
<input type="hidden" name="cat" value="13">
<input type="submit" value="جستجو کن">
</form>

لینک به ارسال

سلام

نه بازم ارور می ده . http://tc39.ir/%3C?s=iso&cat=13

می ره تو این صفحه و ارور می ده

اگه خودتون هم به سایت tc39.ir برید در ابزارک می بینید جستجو در وازه نامه / تست کلمه iso رو سرچ کنید می بینید که ارور می ده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...