رفتن به مطلب

قالب شبیه به وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه انجمن بسازم که از نشر ظاهر و امکانات شبیه به این انجمن باشه

لطفا اگه قالب شبیه به این انجمن واسه ویبولتین یا آی پی بی میشناسید معرفی کنید

لینک به ارسال

قالب پیش فرض IPB همین هست. نصب کن متوجه میشی.

اگه ممکنه یه دمو بزارید

لینک به ارسال

اگه ممکنه یه دمو بزارید

دمو از چی ؟ انجمن IPB ؟ خودت یه بار نصب کن. دمو ندارم

من قبلا داشتم ولی چون از زنفورو بیشتر خوشم آمد رفتم طرف زنفورو . پشتیبانی کامل فارس و کامل فارسی سازی شده است ولی IPB نه .پنل مدیریتش فارسی نشده است و باید انگلیسیت خوب باشه

برو به انجمن پشتیبان فارسی IPB اونجا بهتر میتونند کمکت کنند

http://forums.ipbfarsi.ir/

لینک به ارسال

دمو از چی ؟ انجمن IPB ؟ خودت یه بار نصب کن. دمو ندارم

من قبلا داشتم ولی چون از زنفورو بیشتر خوشم آمد رفتم طرف زنفورو . پشتیبانی کامل فارس و کامل فارسی سازی شده است ولی IPB نه .پنل مدیریتش فارسی نشده است و باید انگلیسیت خوب باشه

برو به انجمن پشتیبان فارسی IPB اونجا بهتر میتونند کمکت کنند

http://forums.ipbfarsi.ir/

من میخوام یه انجمن قوی نصب کنم

البته بین IPB و VB موندم کدوم رو انتخاب کنم.

چون هر دو قدرتمند هستند...

زنفور در برابر این دو انجمن ساز چطوره؟

کدوم یک از این سه انجمن ساز در آینده بهتر پیشرفت میکنن؟ (در سطح جهانی)

لینک به ارسال

ببین داداش اون چیزی که من می خواستم (ظاهری زیبا و با رابط کاربری آسان برای کار بران و همین طور ادمین هام) در انجمن زنفورو دیدم زنفورو و IPB هردو پرقدرتند و نمیشه با VB مقایشون کرد.

زنفورو اون روزی که من می خواستم نصبش کنم گرانتر از IPB بود الان نمیدونم هردو هم اینده دارند. ولی کار کردن با زنفورو راحتتر و زیباتر است( نظر منه) و همین طور پوسته هایی بیشتر و رایگان .

حال خود دانی من هر دو را نصب کردم و با هر دو همزمان کار کردم تا ببی کدام به دلم میشنه و بهتره برای کار .

اگر مث من چندین آدمین داشته باشی با IPB ادیت میشید

نمونه انجمن زنفورو

kegpnu.nedaj.ir

که از منه احتمالا از این زیباتر هم می تونی پیدا کنی

لینک به ارسال

قالب این انجمن ویرایش شده و از نظر من خیلی زیبا شده

چند تا سوال برام پیش اومده:

1- میشه سیستم IPB رو فارسی کرد؟

2- میشه قالب ویبولتین رو به IPB تبدیل کرد؟

3- نسخه اصلی IPB چه امکاناتی داره که نسخه رایگان اون نداره؟

لینک به ارسال

ورژن جدید IPB که بزودی منتشر میشه خودش زبان فارسی را داره اما برای ورژن های فعلی باید پلاگین فارسی ساز نصب کنید

صد در صد میشه تبدیل کرد اما فکر نکنم کسی را تو ایران پیدا کنید که این کار را انجام بده

IPB اصلن رایگان نیست برای داشتنش باید لایسنس خریداری کنید که قیمت یکسالش میشه حدودا 1 تومن ، البته قبلا رایگان بوده اما از یه ورژنی به بعد پولی شده

IPB از ویبولتین خیلی قدرتمند تره بنده با هر دو سیستم کار کردم اما به دلیل نداشتن لایسنس گذاشتمون کنار

لینک به ارسال

ورژن جدید IPB که بزودی منتشر میشه خودش زبان فارسی را داره اما برای ورژن های فعلی باید پلاگین فارسی ساز نصب کنید

صد در صد میشه تبدیل کرد اما فکر نکنم کسی را تو ایران پیدا کنید که این کار را انجام بده

IPB اصلن رایگان نیست برای داشتنش باید لایسنس خریداری کنید که قیمت یکسالش میشه حدودا 1 تومن ، البته قبلا رایگان بوده اما از یه ورژنی به بعد پولی شده

IPB از ویبولتین خیلی قدرتمند تره بنده با هر دو سیستم کار کردم اما به دلیل نداشتن لایسنس گذاشتمون کنار

هیچ راهی نداره به صورت رایگان از IPB استفاده کنم؟ (بعد از 1 یا 2 سال انتقال بدم به نسخه اصلی...)

لینک به ارسال

از طریق خود سایت http://www.invisionpower.com میتونی ثبت نام و نسخه آزمایشی را برای چند روز استفاده کنید اما 1 یا 2 سال خیر

لینک به ارسال

از طریق خود سایت http://www.invisionpower.com میتونی ثبت نام و نسخه آزمایشی را برای چند روز استفاده کنید اما 1 یا 2 سال خیر

نسخه نال شده چطوره؟

میشه 2 سال از نسخه نال شده استفاده کرد و بعد از 2 سال به نسخه اصلی انتقال داد؟

نسخه نال شده چه مشکلاتی به وجود میاره؟

لینک به ارسال

نسخه نال شده چطوره؟

میشه 2 سال از نسخه نال شده استفاده کرد و بعد از 2 سال به نسخه اصلی انتقال داد؟

نسخه نال شده چه مشکلاتی به وجود میاره؟

نسخه نال شده امنیت خیلی پایین تری داره و اگر شرکت IPS بفهمه هاستتون رو بلوک میکنه .

لینک به ارسال

استفاده از نسخه نال شده درست نیست سید جان !

میشه استفاده کرد ولی استفاده از نسخه نال ممکنه باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل پیدا کردن یه هاست وارز چون هر هاستینگی اجازه نصب اسکریپت های نال را نمیده

و اینکه نسخه نال ممکنه دارای باگ باشه ، نسه اصلی از طرق خود سایت IPB پشتیبانی میشه

بنظرم بهتره از انجمن ساز هایی مثل بی بی پرس استفاده کنی یا اگه میخواهی جدا باشه از مای بی بی استفاده کن

لینک به ارسال

دقیقا قیمت IPB چقدره؟

چطوری میتونم نسخه اصلی رو خریداری کنم؟ (حساب ارزی ندارم!)

لینک به ارسال

باید از طریق سایت اصلی http://www.invisionpower.com لایسنس خریداری کنید

قیمتش هم همونجا زده دیگه ، چون به دلاره و الان قیمت دلار دستم نیست دقیق نمیدونم ولی شیش ماه حدود 600 تومنه

لینک به ارسال

باید از طریق سایت اصلی http://www.invisionpower.com لایسنس خریداری کنید

قیمتش هم همونجا زده دیگه ، چون به دلاره و الان قیمت دلار دستم نیست دقیق نمیدونم ولی شیش ماه حدود 600 تومنه

قیمت رو میدونم

اما چطوری خریداری کنم؟

بانک های ایران تحریم هستند و نمیشه حساب ارزی ساخت!!!

لینک به ارسال

قیمت رو میدونم

اما چطوری خریداری کنم؟

بانک های ایران تحریم هستند و نمیشه حساب ارزی ساخت!!!

خوب از طریق سایت های واسط خرید استفاده کنید ! شما مبلغ رو به تومان به حسابشون میریزید اونها هم به دلار خرید رو واستون انجام میدن .

لینک به ارسال

خوب از طریق سایت های واسط خرید استفاده کنید ! شما مبلغ رو به تومان به حسابشون میریزید اونها هم به دلار خرید رو واستون انجام میدن .

لطفا یه سایت معتبر رو واسه این کار معرفی کنید

لینک به ارسال

همونطور که دوستان گفتن این انجمن از سیستم ipb استفاده میکنه که یکی از قدرتمندترین سیستم هاست از نظر آجاکس سیستم دیگه ای به پاش نمیرسه همینطور از نظر امنیت

نسخه نال شدش باگ نداره فقط کاری کردن سایت اصلی نفهمه شما این نسخه را نصب کردید و اطلاعاتی از سرور شما برای خود ipb ارسال نشه.

من دو سال میشه از این سیستم استفاده میکنم هیچ مشکلی بابت نسخه نال شدش برام پیش نیومده من نسخه اصلیشم یه چند مدت استفاده کردم بدون لایسنس مشکلی نبود اخطاری نیومد!! فقط اون اخطار بالای پنل رو اعصاب بود برای همین ارتقا دادم به نال شده بعدا فهمیدم میشد با چند حرکت از شرش خلاص شد.

هیچ مشکلی نداره شما از نسخه نال شده استفاده کنید به راحتی میتونید بعد از اینکه سایتتون پیشرفت کرد نسخه اصلی را نصب کنید.

قالب این انجمن هم قالب دیفالت نسخه 3.4 هست با یکمی تغیرات توی استایل و هوک هاش.

به زودی نسخه 4 میاد که فوق العاده هستش.

دموی این نسخه.

http://zend.ipsdevserver.com/ips4/forums/

ویرایش شده توسط Rasoul
لینک به ارسال

همونطور که دوستان گفتن این انجمن از سیستم ipb استفاده میکنه که یکی از قدرتمندترین سیستم هاست از نظر آجاکس سیستم دیگه ای به پاش نمیرسه همینطور از نظر امنیت

سیستم نال شدش باگ نداره فقط کاری کردن سایت اصلی نفهمه شما این سیستم را نصب کردید و اطلاعاتی از سرور شما برای خود ipb ارسال نشه.

من دو سال میشه از این سیستم استفاده میکنم هیچ مشکلی بابت نسخه نال شدش برام پیش نیومده من نسخه اصلیشم یه چند مدت استفاده کردم بدن لایسنس مشکلی نبود اخطاری نیومد فقط اون اخطار بالای پنل رو اعصاب بود برای همین ارتقا دادم به نال شده بعدا فهمیدم میشد با چند حرکت از شرش خلاص شد.

هیچ مشکلی نداره شما از نسخه نال شده استفاده کنید به راحتی میتونید بعد از اینکه سایتتون پیشرفت کرد نسخه اصلی را نصب کنید.

قالب این انجمن هم قالب دیفالت نسخه 3.4 هست با یکمی تغیرات توی استایل و هوک هاش.

به زودی نسخه 4 میاد که فوق العاده هستش.

دموی این نسخه.

http://zend.ipsdevserver.com/ips4/

پس من نسخه 3.6 نال شده رو اسفاده کنم و پس از مدتی نسخه 4 رو خریداری کنم و ارتقا بده به نسخه 4 اصلی

انتقال اون از نسخه 3.6 نال شده به 4 اصلی مشکل ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

شما میتونید هر وقت خواستید به نسخه اصلی برید مهم نیست از 3.4.7 برید به 4 یا مثلا از 4.0 برید به 4.1.0

خیر مشکلی نداره

لینک به ارسال

در مورد لاینسشم بگم که 175 دلار هست برای همیشه ولی باید هر شیش ماه مبلغ 30 دلار کمی بیشتر یا کمتر برای آپدیت ها و ... بپردازید.

لینک به ارسال

در مورد لاینسشم بگم که 175 دلار هست برای همیشه ولی باید هر شیش ماه مبلغ 30 دلار کمی بیشتر یا کمتر برای آپدیت ها و ... بپردازید.

عذر خواهی میکنم قیمت دلار را اشتب حساب کرده بودم

نسخه نال شدش باگ نداره فقط کاری کردن سایت اصلی نفهمه شما این نسخه را نصب کردید و اطلاعاتی از سرور شما برای خود ipb ارسال نشه.

این سیستم را یه مشت هکر نال میکنن !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...