• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mohsen29

پیشنهاد برای توابع مورد نیاز در انجمن

15 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.یه پیشنهاد داشتم فکر کنم به کار خیلی ها بیاد.در انجمن یه صفحه ایجاد کنید کدهای خاصی که در تاپیک ها گذاشته می شه در این صفحه توسط پاسخ دهنده تاپیک هم گذاشته بشه با توضیحات تا یه مرجع مناسب باشه و کلی تو انجمن جستجو نکنیم برای توابع که کجا چی گفتن.

ویرایش شده در توسط mrwppars
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه منظورتون ایجاد یه چیزی مثل codex هست به نظر منم مورد جالبیه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دقیقا در کنار ژنراتور اگه یه بخشی برای توابع ایجاد کنید خیلی خوب میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطرح می کنم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون اگر انجام بشه خیلی خوب میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طرح‌های اینطوری خیلی زیاده و همشون شدنیه. اما این طرح ها مشکلی که دارن اینه که کاربرا کوچکترین کمکی توی این زمینه نمیکنن، ما در کدکس بیش از 10 هزار پیج کاربردی داریم که میتونیم اونا رو به راحتی import کنیم ولی خب اینا به ترجمه نیاز داره، ما هم یه تیمی هستیم که کاربرای فعالی که میتونن کمک کنن شاید کمتر از 10 نفر باشن، به همین خاطر ما هم به کمک کاربرا نیاز داریم که متأسفانه 90% یوزرهای ایرانی (هم در این انجمن و هم در انجمن های دیگه) فقط مصرف کننده هستن و بنابراین انتظاری هم نیست که کسی کمک کنه.

اگه کاربرا کمک میکردن شاید کلاً وب ایران و کشور ایران بهتر از این بود.

موفق باشید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر من میشه بجای اینکه ما کدکس رو اینجا بیاریم، بصورت مترجم بریم روی کدکس و فارسی رو گسترش بدیم. روی همون کدکس اصلی وردپرس

هیچ چیز دیگه ای هم نیاز نیست

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/fa_load_plugin_textdomain

اولین گام من.

اگه موافق باشید یه چالش برگزار کنیم که هر کسی هر هفته پنج تا برگه رو ترجمه کنه.

نظرتون چیه؟

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من موافقم. از اولش شروع کنیم. هر کی هر مقدار ترجمه کرد اینجا اعلام کنه. کم کم به امید خدا تکمیل میشه.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/fa_load_plugin_textdomain

اولین گام من.

اگه موافق باشید یه چالش برگزار کنیم که هر کسی هر هفته پنج تا برگه رو ترجمه کنه.

نظرتون چیه؟

مثل این که از زبان های راست به چپ پشتیبانی نمی کنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهشون اطلاع دادم، یه کم طول میکشه تا تمپلیت rtl رو به سیستم اضافه کنن. اولین پیجی هست توی کدکس که فارسیه. اگه هم اضافه نکردن، خودمون یه فکری میکنیم.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید فعالیت رو ببینن تا مجاب بشن

البته کدکس عریب از فارسی جلوتره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شد پیشنهاد دادم این مورد رو B)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم کدکس خوبه ، البته اگر RTL نباشه اصلا خونده نمیشه ! خیلی پیچیده میشه و فونت ی جورایی افتضاحه ، با تیم وردپرس تماس بگیریم بگیم فونت رو Tahoma کنه و یه RTL واسه Fa اضافه کنه خیلی بهتر میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
باید فعالیت رو ببینن تا مجاب بشن البته کدکس عریب از فارسی جلوتره

البتّه دلیلش اینکه بیشتر ایرانیا توی فُرُم ها و سایت های شخصی خودشون فعّالیّت دارن ، وگرنه که حالشون رو میگرفتیم :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری